İski Borç Sorgulama

İski Borç Sorgulama

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi İstanbul halkına kolaylık sağlamak için internet şubesi hizmetiyle birçok işlemi gerçekleştirmelerine izin vermektedir. İski’nin internet şubesi hizmeti sayesinde artık faturalarınızı online olarak görebileceksiniz. Sizde hemen İski borç sorgulama için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak İski’nin internet şubesine giriş yapabilirsiniz.

İSKİ BORÇ SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

Sayın İski aboneleri, fatura sorgulama işlemi için İski’nin resmi sayfasında online işlemlere giriş yaptığınızda sizden yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilmeniz için üye olmanız istenilmektedir. Site üzerinden bireysel ya da kurumsal üyeliği seçerek üyeliğinizi gerçekleştirdiğinizde bireysel abone giriş için T.C kimlik numara ve şifrenizi yazarak. Kurumsal abone girişi için kurum kodu ve şifrenizi yazdığınızda sisteme giriş yapabilirsiniz. Sisteme girişiniz gerçekleştiğinde artık sizde İski su faturanızı görüntüleyebilirsiniz.

Bulunduğunuz Yerdeki Su Kesintisi Ne Zaman Bitecek?

İski’ye ait su kesintileri yine online olarak öğrenebilirsiniz. Su kesintisinin ne zaman biteceğini ve ne zamana kadar süreceğini görmek için aşağıdaki adrese tıklayarak arıza kesinti bilgileri sayfasına ulaşabilirsiniz.

İSKİ ARIZA KESİNTİLERİ GÖRMEK İÇİN: TIKLAYINIZ

Arıza kesintilerini görmek için ulaştığınız sayfa da arızanın tarihi, yeri, sebebi ve etkilenen yerleri görebilirsiniz. Aynı zamanda arızayla ilgili açıklama bilgisini de ekranda görebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*