İspark Borç Sorgulama

İspark Borç Sorgulama

Vatandaşların günlük hayatta sosyal yaşama daha iyi önem verebilmeleri ve kendilerine daha fazla vakit ayırabilmeleri için kurum ve kuruluşların yapmış olduğu online sorgulamalar çok tercih ediliyor. Online sorgulamalar vatandaşları uzun sıralar beklemekten ve büyük bir zahmetten kurtarıyor. İnternetten vatandaşın çok tercih ettiği sorgulamalar arasında olan ve İspark tarafından da sunulan İspark borç sorgulama hizmeti sayesinde vatandaşlar İspark otoparkına olan borçlarını görebiliyorlar. Şehir trafiğine büyük fayda sağlayan İspark’ı her gün yüzlerce vatandaş kullanıyor. İspark alanına park edipte bildirmeyen vatandaşlar ise İspark tarafından belli bir cezaya çarptırılıyor. Yine bu cezayıda İspark’ın internet sitesinden öğrenebilirsiniz. İspark borç öğrenmek için yapmanız gereken aşağıdaki bağlantıya tıklamak. Aşağıda bulunan tıklayınız yazısı üzerinden direk olarak İspark borç sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz.

İspark borç sorgulama ve ödeme sayfasına ulaştığınızda Plaka ve güvenlik kodu istenilen bir sayfayla karşılaşacaksınız. Bu sayfa aşağıda gördüğünüz resimdeki gibi olacaktır.

ispark borç

‘Plaka Giriniz’ yazan alana sorgulama yapmak istediğiniz aracın plakasının tamamını yazınız. ‘Güvenlik Kodu’ yazan alana ise sizin ekranınızda ‘qqlu’ nun olduğu yerde yazan yazıyı girerek ‘SORGULA’ butonuna basınız. Eğer sorgulama yaptığınız araca ait borç bulunuyorsa ekranda bu borca ait ayrıntıları göreceksiniz. Sorgulama  yaptığınız araca ait bir borç yoksa ‘BU PLAKAYA AİT BORÇ BULUNMAMAKTADIR!’ diye uyarı alacaksınız.

İSPARK BORÇ SORGULAMA İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*