İstanbul Üniversitesi Yemek Listesi

İstanbul Üniversitesi Yemek Listesi

İstanbul Fatih’te bulunan İstanbul Üniversitesi her sene ismini dahada fazla kitleye duyuruyor ve büyüyor. İstanbul Üniversitesin’de çalışanlar ve öğrenciler iö de okudukları için bir açıdan şanslılar diyebiliriz. Yemek insanlar için oldukça önemli bir durum biliyoruz. Üniversite’de geçen günlerimizde her gün bir şey yemeden duramayız sonuçta. İstanbul Üniversitesinin yemek hanesinde çıkacak olan yemekler önceden belirleniyor ve Üniversitenin resmi internet adresinde daha öncesinden yayınlanıyor.

Her ay düzenli olarak güncellenen bu sayfada isteyen herkes Üniversitenin yemek menüsünü görebiliyor. Ayrıca Üniversitenin Beyazıt Kampüsünün de yemek listesini görmeniz mümkün. Her Üniversite’de olmasa da İstanbul Üniversitesin’de diyet yemek menüsü de mevcut. İsteyenler diyet menüsünden yiyebilirken isteyende normal yemek menüsünü tercih edebiliyor. Aşağıda sizlere vermiş olduğunuz tıklayınız yazısına bir sefer bastığınızda İstanbul Üniversitesi’nin resmi internet sayfasında bulunan aylık yemek listesi alanına ulaşacaksınız.

İstanbul Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı başlığı altında yer alan yemek menüsü bulunduğunuz ay için geçerli olan menüdür. Menülerin yanı sıra öğün kalorilerini de görebilirsiniz. Sizde hemen iü yemek listesini görmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ YEMEK LİSTESİ İÇİN: TIKLAYINIZ

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*