İTO Borç Sorgulama

İTO Borç Sorgulama

İstanbul Ticaret Odası üyeleri için borç sorgulama sistemini internet sitesi üzerinden sunuyor. Üye borç sorgulama ve ödeme sayfası sayesinde İTO üyeleri online olarak borçlarını öğrenebilir ve isterlerse ödemesini kredi kartları ile yapabilirler. İTO Borç Sorgulama sayfasından borcunuzu nasıl öğrenebileceğinizi bilmiyormusunuz? Hiç sorun değil sizlere İTO borç öğrenme nasıl yapılır aşağıdaki yazıda anlatıyoruz.

İTO Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

İTO borç sorgulama için ilk yapmanız gereken İstanbul Ticaret Odasının resmi internet sitesine girmek olacaktır. İstanbul Ticaret Odasının sitesine girdiğinizde ise borç sorgulama sayfasına ulaşmalısınız. Borç sorgulama sayfasına direk ulaşmak isterseniz de aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İTO borç öğrenme sayfasına ulaştığınızda yapmanız gereken sizden istenilen alanları doldurmaktır. Sicil No yazan alana sicil numaranızı yazdıktan sonra borç sorgula butonuna tıklayarak İTO’ya olan üye borcunuzu öğrenebilirsiniz. İTO borcunuzu ödemek isterseniz de yine aynı sayfadan borcunuzu öğrendikten sonra ödeme işlemine devam edebilirsiniz.

İTO BORÇ SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*