İTO Tescil Sorgulama

İTO Tescil Sorgulama

İstanbul Ticaret Odasının hem üyeleri hemde vatandaşlar için sunduğu sorgulamalarla işlemlerinizi daha da kolay gerçekleştirebiliyorsunuz. İTO tescil işlemleri sayfası üzerinden tescil sorgulamanızı yapabilirsiniz. İTO Tescil Sorgulama yapmak için ise herhangi bir üyelik yapmanıza gerek yok. Tescil sorgulama işleminiz de üç alanı doldurmalısınız bu alanları doldurduğunuzda tescil sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yazının en altında bulunan bağlantıdan isterseniz direk olarak tescil sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz. Tescil işlemleri sayfasına ulaştığınızda şu bilgiler karşınıza çıkacaktır.

  • Başvuru No
  • Başvuru Yılı
  • Hizmet Birimi
  • Resim Doğrulama

Başvuru no alanına başvuru numaranızı yazdıktan sonra başvuru yılından yılı da seçmelisiniz. Bu iki bilgiyi girdikten sonra hizmet birimini Giyimkent, Kadıköy, Perpa seçenekleri arasından istediğinizi seçerek resim doğrulama alanına ekranınızda gözüken karakterleri giriniz. Tüm işlemleri eksiksiz olarak tamamlandığınızdan emin olduğunuzda ‘Ara’ butonuna basarak tescil sorgulama yapabilirsiniz.

İTO TESCİL SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

Son Güncelleme : 03.04.2018

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*