İzban Sefer Saatleri

İzban Sefer Saatleri

İzmirliler için vazgeçilmez olan raylı ulaşım sistemi İzban binlerce insan tarafından kullanılmaktadır. İzmir’de ulaşımda büyük katkısı olan İzban ile ilgili sorgulamalar internet üzerinden epeyce yapılıyor. Akıllı telefonların artması ve teknolojinin gelişmesiyle internet kullanımında artması insanlar için her şeyi daha kolay yapabilme haline gelmiştir. İnternet çağına ayak uyduran İzban’da vatandaşları düşünerek bir sefer haritası sayfası oluşturmuştur. İzban saatleri online olarak sefer haritası sayfasından görülebilir. Sizde İzban hareket saatlerini görmek için İzban’ın resmi internet sitesine giderek sefer sorgulama yapabilirsiniz.

İzban Sefer Saatleri Nasıl Öğrenilir?

İzban sefer saatleri online olarak İzban’ın internet sitesinden öğrenilebilmektedir. İzban’ın resmi web sitesinde sefer haritası sayfasından sefer saatlerini öğrenmek için hareket durağı ve varış durağını seçerek sorgula butonuna tıklayınız. İzban sefer saatlerini hareket durağı ve varış durağını seçerek sorgula dediğinizde görebileceksiniz. İzban Hareket saatleri ve varış saati sorgula butonuna bastıktan sonra bulunduğunuz sayfada sizlere gözükecektir.

İzban’ı daha önce binmeyen vatandaşların yolculuk kurallarını okumasında fayda var. İzban yolculuk kurallarınıda yine İzban’ın resmi sitesinden görebilirsiniz.

İZBAN SEFER SAATLERİNİ GÖRMEK İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*