İzsu Borç Sorgulama

İzsu Borç Sorgulama

İzmir’de, Su ve Kanalizasyon İdaresi işlemleri İzsu tarafından yürütülmektedir. İzsu Su ve Kanalizasyon hizmetlerini yürütmek üzere 1987 yılında İzmir’de kurulmuştur. Abonelerinin düşüncelerine önem veren İzsu yeniliklerini web sitesinden müşterilerine sunmaktadır. Borç sorgulama uygulamasıyla vatandaşlara çok büyük kolaylık sağlayan İzsu resmi web sitesi üzerinden bu işlemin gerçekleştirilmesine izin veriyor. Sizde İzsu’nun resmi web sitesinde İzsu borç sorgulama sayfasını ziyaret ederek su fatura borcunuzu görebilirsiniz.

İzsu Su Faturası Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

İzsu’nun resmi web sitesine sayfanın en altında bulunan bağlantıya tıklayarak giriş yaptığınızda sitede ekranın sol tarafında online işlemler sayfasını göreceksiniz. Aşağıdaki örnek resimde de gördüğünüz gibi burada bulunan ‘Fatura Bilgi’ seçeneğine tıklayınız.

Gördüğünüz bu ekranda ‘Fatura Bilgi’ yazan seçeneğe tıkladığınızda resimdeki gibi alan açılacaktır.

izsu fatura sorgulama

Sayın İzsu aboneleri İzsu borç sorgulamanızı gerçekleştirebilmek için ekranda bulunan abone numarası ve güvenlik kodunu yazarak gönder butonuna tıklayınız. Abone numaranızı ve güvenlik kodunu doğru yazdığınız taktirde su fatura borcunuzu görebilirsiniz.

İZMİR İZSU Su Kesintisi Sorgulama

Arıza kaynaklı olan düzensiz su kesintilerini ayrıntılı şekilde görebilirsiniz. Su kesintisinin süresini, nerede olacağınız ilçe ve mahalle/köy olarak açıklamasıyla birlikte ayrıntılı olarak görmek için aşağıdaki adrese tıklayınız.

İZSU SU KESİNTİLERİ İÇİN: TIKLAYINIZ

İZSU BORÇ SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

2 yorum

  1. Ben Kendim Almanyadayim. Dikili Deki yazlik evimin su borcunu ögrenmek istiyorum. Eski dikili Abone nosu 3666 idi Dikili E-Belediyede su gösterilmiyor. Internetten Online nasil Borc sorgular ve Ödeyebilrim?

    • İzsu borç sorgulamadaki linke tıklayarak borç öğrenmeye çalışıp denediniz mi? Eğer denediğiniz halde göstermiyorsa orada bulunan eski abone borç sorgulama seçeneğine tıklayarak deneyin birde.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*