İzsu Fatura Ödeme

İzsu Fatura Ödeme

İzmir’in su işlemleriyle İzsu ilgilenmektedir. İzsu, İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlıdır. Gelişen teknolojiyle birlikte çoğu sistemler online fatura ödeme seçeneğine geçerek vatandaşların işlemlerini daha hızlı yapmasına yardımcı olmaktadır. İzsu’da bu konuda web sitesini geliştirmiş ve aboneleri için İnternet sitesi üzerinde fatura ödeme sayfası açmıştır. İzsu aboneleri sadece bir kaç saniye de fatura borçlarını öğrenerek isterlerse faturalarını online olarak ödeyebilirler.

İzsu Borç Ödeme Nasıl Yapılır?

İzsu borç ödeme nasıl yapılır diye merak eden aboneler bu işlemin zor olacağını sanarak hiç endişelenmesinler.  İzsu fatura borç ödeme işleminde sizden herhangi bir üyelik istenilmez. İzsu’nun online işlemler sayfasında bulunan fatura ödeme sayfası Türkçe olduğundan işleminizi çok basit  bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. En altta bulunan tıklama bağlantısından fatura ödeme sayfasına ulaşınız.

İzsu fatura ödeme sayfasına ulaştığınızda sizden abone numaranızı ve güvenlik kodunu girmeniz isteniyor. Abone numaranızı girdikten sonra güvenlik kodunu ekranda gösterilen rakamları giriyorsunuz ve ardından sorgula butonuna tıklıyorsunuz. Fatura borcunuzu öğrendikten sonra online olarak ödemek için ekranda bulunan seçeneklerden devam ederek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İZSU FATURA ÖDEMEK İÇİN: TIKLAYINIZ