Kent Plaza Servis Saatleri

Kent Plaza Servis Saatleri

Konya’nın en çok ziyaret edilen alışveriş merkezleri arasında yer alan Kent Plaza’ya ulaşım artık çok daha kolay. Konya Kent Plaza AVM’ye gitmek için Kent Plaza’nın müşteri servislerini kullanabilirsiniz. Üstelik AVM’nin müşteri servisleri ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Merkezi noktalardan belirli saatlerde kalkan müşteri servisini sizde kullanarak Kentplaza’ya rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Hafta sonu ya da hafta içinin tadını çıkarmak doyasıya gezmek ve eğlenmek için Konyalılar alışveriş merkezlerini tercih edebiliyor. Kentplaza’nın müşterileri için sunmuş olduğu servis hizmetinden yararlanmak için sizde belirlenen noktalarda bulunarak servise binebilirsiniz. Kentplaza’nın müşteri servis saatlerini bilmeyenler içinde yine AVM web sitesinde özel bir sayfa oluşturmuş ve servis saatlerinin hangi noktalardan hareket ettiğini aynı zamanda hangi saatlerde hareket ettiğini belirtmiştir.

Yazır servis saat ve güzergahlarını, şehir ring saatleri ve güzergahlarını, meram servisi saatleri ve güzergahlarını öğrenmek için Konya Kent Plaza’nın resmi web sitesinde ulaşım sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sizde hemen ulaşım sayfasına giderek servis saat ve güzergahlarını öğrenmek için sayfamızın en altında bulunan tıklayınız yazısından gerekli resmi sayfaya ulaşabilirsiniz.

Kentplaza’nın ulaşım sayfasına ulaştığınızda sizi bu kente ulaşım artık çok kolay sayfası karşılayacak. Geçerli sayfada aşağı indiğinizde servis güzergahı ve saatlerini ayrıntısıyla görebilirsiniz. Aşağıdaki adrese tıklayarak Kent plaza servis saatleri sayfasına ulaşınız.

GÜNCELLEME: 14.4.2016

Not: Siz değerli takipçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için gerekli güncellemelerimizi sürekli olarak yapmaktayız. Kent plaza servis saatleriyle ilgili güncellememiz gereken bir alan var mı diye kontrol ettiğimizde Kent Plaza’nın ulaşım sayfasına erişilemediğini fark ettik. Şuan için Kent Plaza servis saatlerini göremiyor olabilirsiniz. Kent Plaza web sitesine yeniden ulaşım için servis saatlerini eklerse sizinle buradan servis saatlerini nasıl öğrenebileceğinizi yeniden paylaşacağız.

KENT PLAZA SERVİS SAATLERİNİ VE GÜZERGAHLARINI GÖRMEK İÇİN: TIKLAYINIZ

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Kent Plaza Servis Saatleri” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir