Kentkart Bakiye Sorgulama

Kentkart Bakiye Sorgulama

Gündelik hayatta yaşamı kolaylaştıran ve teknolojiyi elinize kadar getiren Kentkart ulaşımda sizlere kolaylık sağlamaktadır. Toplu taşıma işletmelerinde yolcular farklı farklı kartlar kullanarak seyahatlerini sürdürmektedir. Kentkartı da toplu taşıma seyahatlerinizde kullanabilirsiniz. Temassız olarak işlem yapmanızı sağlayan akıllı kartlar arasında en yaygın hale gelmiş Kenkart ile otobüs, minibüs, metro, tren, tramvay, troleybüs veya deniz otobüsleri ulaşımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı kart teknolojisi Kentkart ile telefonunuzu Kentkart’a dönüştürerek de temassız işlem yapabilirsiniz.

Kentkart yolculara sunduğu teknolojik özellikleri ile insanların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Bir çok şehirde hizmet veren Kentkart ile online yüklemelerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Kentkart yolcuların mağdur olmaması ve bilgilendirilebilmesi için online bakiye sorgulama işlemini de yine online işlemlerden sunmuştur. Kentkart bakiye sorgulama için online işlemlerlerden oturum açmanız gereklidir. Aşağıda bulunan internet bağlantısına tıkladığınızda direk olarak Kentkart’ın resmi online işlemler sayfasına ulaşacaksınız. Online Kentkart sayfasında oturum açarak bakiyenizi bu şekilde öğrenebileceksiniz. Kentkart bakiyenizi öğrenmek için online işlemler sayfasında kenkart işlemleri yazan seçeneğe tıklayınız. Buraya tıkladığınızda sizi SMS ile Giriş sayfasına aktaracaktır. Cep telefonunuzun numarasını ekrana yazarak giriş butonuna tıkladığınızda oturum açabilirsiniz. Aşağıdaki örnek resim Kentkart oturum açma sayfasının örnek resmidir.

kentkart online işlemler

Bu alana numaranızı girerek giriş tuşuna bastığınızda oturum açmış olacak ve online işlemler sayfasına girmiş olacaksınız. Bakiye sorgulama seçenekleri üzerinden kentkart bakiyenizi bu şekilde öğrenmiş olacaksınız.

KENTKART BAKİYE SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Kentkart Bakiye Sorgulama” için 6 yorum

  • 14 Haziran 2016 tarihinde, saat 13:23
   Permalink

   Rıdvan bey yazıda atlanmış olduğumuz gibi aşamaları takip ederek uygularsanız sizde kart bakiyenizi görebilirsiniz.

 • 11 Ekim 2016 tarihinde, saat 21:32
  Permalink

  Kartımdaki kredi çok çabuk bitiyor bir anormallik olduğunu hissediyorum,hatta birkaç arkadaş da aynı şekilde şikayetçi bir ay içinde kullandığım hatları nasıl görebilirim ..?

  Yanıtla
  • 13 Ekim 2016 tarihinde, saat 17:01
   Permalink

   Merhaba Müjgan hanım. Kentkart işlemeciliğiyle bir anlaşmamız bulunmamaktadır. Buradaki yazımız siz değerli vatandaşların bu tür sorgulamaları nasıl gerçekleştirebileceği konusunda yardımcı olmak için yazılmıştır. Sorunu Kentkart müşteri hizmetlerine iletmeniz de fayda var.

 • 24 Ekim 2016 tarihinde, saat 11:40
  Permalink

  merhaba bakiyede eksiklik var 15 liradanyol güzerhahı 3 tlden 5 sefer yapmam gerekirken 3 . seferde limit yetersiz dedi .. bi anormalik var

  Yanıtla
  • 24 Ekim 2016 tarihinde, saat 21:21
   Permalink

   Merhaba, bu sorunu Kentkart yetkililerine iletmeniz de fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir