Kvk Cihaz Sorgulama

Kvk Cihaz Sorgulama

KVK Teknik Servis internet sitesi üzerinden istediğiniz zaman Kvk Cihaz Sorgulama yapabilirsiniz. Cihazınızın durumu hakkında bilgi alabileceğiniz cihaz takibi sayfası ile KVK sizlere yardımcı oluyor. KVK servisine gönderdiğiniz cihazınız ile ilgili bilgileri online olarak KVK’nın sitesinden görebilmeniz için cihaz takibi sayfasına ulaşmalısınız. Cihazınızın durumunu görebilmek için cihaz takibi sayfasında öncelikle sizden istenilen alanları doldurmalısınız.

Cihaz sorgulama işlemleri oldukça basit olduğundan cihazınızın durumuyla ilgili bilgiye ulaşmakta zorluk çekmeyeceksiniz. KVK cihaz sorgulama için aşağıda bulunan tıklayınız yazısından KVK’nın resmi sitesi olan internet sitesinde cihaz takip sayfasına ulaşacaksınız.

Cihaz sorgulama işleminizi gerçekleştirebilmeniz için ulaşacağınız sayfada sizlerde Cihazınız ile ilgili IMEI no, form no, servis kabul no, kurumsal ıd bilgileri istenecektir. Bu bilgilerden istediğinizi yazarak ara butonuna tıkladığınızda cihaz sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. KVK cihaz takibi sayfasında böylelikle garantide bulunan cihazınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

KVK CİHAZ SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

23 yorum

  • Merhaba Ayla. Telefonunuzun ne zaman geleceği konusunda biz bir şey söyleyemeyiz. Buradaki yazı sizlerin bu sorgulamayı nasıl yapabileceği konusunda yardımcı olmak için yazıldı.

 1. Haziran 22.sinde sony m4aqua marka telefonumu bayii aracılığıyla gönderdim telefonundan hâlâ haber yok kvk ve kayserideki üntas Türkcell bayiside hiç ilgilenmiyor.

 2. merhaba ben telefonumu 29 ağustos trabzon kvk’ya garantiye gönderdim fakat sadece ımeı numarasından sorgulanmıyor form no-servis kabul no-kurumsal ıd ne demek bende bunlardan birisi yok yardımcı olursanız sevinirim??

  • Merhaba Ümran. KVK ile herhangi bir anlaşmamız ya da bağlantımız olmadığından bu sorunun cevabıyla ilgili size malesef yardımcı olamıyoruz. KVK’nın müşteri hizmetlerini aramanızda fayda var.

  • Merhaba Harun Bey. İlgili bu şikayetiniz Kvk tarafından görünmemektedir. Kvk ile herhangi bir bağlantımız yok. Tamamen bilgilendirme amaçlı yazdığımız bu yazı ile cihaz sorgulama nasıl yapılıyor öğrenebiliyorsunuz.

 3. Aradim ismime gelen bi kargo yok diyorr 12 haneli takip no falan diyo oda bende yok sizin tarafindan ogrenmem gerekliymis kac defa aradim yok diyolar kendi subemi 3 defa aradim yok diyolar isme ve numarama hic bir kargo cikmadi!!!

  • Veysel bey bizim sitemizin KvK ile bir bağlantısı yok. Sadece bilgilendirme amaçlı bu yazıyı yazdık. KvK tarafından öğrenmeniz gerekli diyorlarsa birde KvK’yı arayınız.

  • Bünyamin bey burası KVK’ya ait bir web sitesi değil. Buradaki yazı sadece bilgilendirmeden ibaret. Bir sorununuz varsa bunu firmaya iletmeniz de fayda var

  • Erhan bey sorununuzu belirtmeniz güzel fakat bizim KVK ile bir anlaşmamız bulunmamakta. Buradaki yazı sadece cihaz sorgulamanın nasıl yapılacağını tarif etmek maksadıyla yazıldı. İsterseniz KVK müşteri hizmetlerini arayarak sorunu belirtebilirsiniz.

 4. Merhaba, 21 aralıkta telefonumu kargo ile KVK kartal teknik servise gönderdim. 26 aralıkta telefonu alabilirsiniz şeklinde sms gönderildi. Adresime tekrar kargo ile gönderilmesi gerekmezmi? Ben gidip kendimmi almalıyım?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*