LG Servis Durumu Sorgulama

LG Servis Durumu Sorgulama

LG’nin internet sitesi üzerinden sunmuş olduğu servis durumu inceleme sayfası sayesinde LG müşterileri garantide olan ürünlerinin tamir ve montaj durumunu kontrol edebiliyorlar. Yapacağınız LG garanti sorgulama ile LG’nin internet sitesinde hesabınız olmasa bile arızalı ürün kontrolünüzü yapabilirsiniz. Tamir programını kontrol etmeniz gayet basit bir aşamayla gerçekleştirildiğinden LG servis durumu hakkında bilgi alırken zorlanmayacaksınız.

Tamir ve Montaj Talep Takibi

LG ürününüzün servisteki durumunu görebilmek için aşağıda bulunan internet bağlantısına tıklayarak LG’nin resmi internet sitesi olan siteye ulaşacaksınız. LG’nin sitesine ulaştığınızda teknik servis takip sayfası üzerinden ürününüzün garanti durumunu kontrol edebilirsiniz. LG ürününüzün tamir kontrolünü yapabilmek için ekranda sizden makbuz numarası/seri no/IMEI no istenilen alana bu 3 bilgiden birisini girmeniz gerekmektedir. Gerekli bilgilerden herhangi birisini geçerli alana yazdığınızda arama butonuna basmalısınız. Tamir programını kontrol etme işleminizi arama butonuna basarak gerçekleştirmiş olacak ve LG ürün ile ilgili teknik servis takibi yapabileceksiniz.

LG SERVİS DURUMU SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

Bir diğer yazımız olan Kvk Cihaz Sorgulama başlıklı makalemizde KVK cihaz durumu sorgulama, KVK teknik servis hakkında bilgiler verilmektedir.

“LG Servis Durumu Sorgulama” için 9 yanıt

  1. Merhaba Şaban bey. LG ile bizim herhangi bir anlaşmamız ya da alakamız yoktur. İlgili şikayetinizi isterseniz LG’nin resmi sitelerinden ya da müşteri hizmetlerinden iletmeye çalışınız.

  1. Merhaba Muhammed bey. Öncelikle şunu söylemeliyim ki LG ile herhangi bir anlaşmamız yok. Bu yüzden yazdığınız bu soruna herhangi bir yanıt verme gibi şansımızda yok. Sorun neden kaynaklı ya da ne yapmanız gerektiği konusunda bilgi sahibi olmadığımızdan size tavsiyemiz LG müşteri hizmetlerini aramanız.

 1. LG 80 Telefonum 3 Aydır servisizde hala deyişim bekleniyor bana bayinizin 21 iş günü için demişti müşterileriniz,i bu denli madur etmeye hakkınız yok ya satmayacaksınız yada işinizi doğru yapacaksınız bana en kısa sürede dönüş yapılmazsa tüketici mahkemesine başvuruda bulunucam.
  bilgilerinize;

  1. Merhaba Kadriye. İlgili şikayetinizi LG’nin resmi kuruluşlarına iletmeniz de fayda var. Bizim sitemizin LG ile bir anlaşması olmadığından bu yorumunuzu LG yetkilileri görmeyeceklerdir.

 2. bir telefonun tamiri bu kadar uzun sürmemeli,ben emlakçıyım benim işim telefonla nerdeyse 1 aydır servisinizden telefonum gelmedi

  1. Merhaba Fahrettin. İlgili şikayetin hangi şirket içinse bunu onlara belirtmen de fayda var.

 3. lg g5 telefonun sim kart giriş aparati bozuldu bu telefonlar bu kadar hassasmı 10 gün oldu hala tamir görüyor inşallah tez kavuşurum telefonuma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir