Mapfre Genel Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Mapfre Genel Sigorta araç sahipleri için hem kaza öncesinde hemde kaza sonrasında destek vermeye devam ediyor. Mapfre Genel Sigortalılar bir trafik kazası yaptıklarında Mapfre Genel Sigorta hasar dosya sorgulama sigorta işlemleri gerçekleştiriyor. Araçlar için en önemli nedenler arasında gelen sigorta işlemidir. Zorunlu trafik sigortasını her araç sahibi yaptırmaktadır. Mapfre Genel Sigorta, aracınızla kaza yaptığınızda sözleşme maddesine uygun olan şekilde araç hasarlarını gidermektedir. Sigorta şirketiniz bunun yanı sıra hasar dosyanızı da oluşturarak online olarak ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Mapfre Genel Sigorta hasar dosya sorgulama hizmetinden her Mapfre Genel Sigortalı vatandaş yararlanabilir. Mapfre Genel Sigorta hasar sorgu işleminiz de hasar bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz.

Mapfre Genel Sigorta Hasar Dosya Sorgulama sayfası üzerinden işlem yapmak istiyorsanız sigorta şirketinizin resmi internet sitesinde poliçe görüntüleme sayfasına ulaşmalısınız. Aşağıda sizlere vermiş olduğumuz internet bağlantısına tıkladığınızda Mapfre Sigortanın hasar sorgu sayfasına ulaşabilirsiniz.

Sigorta şirketinizin hasar dosya sorgulama sayfasına ulaştığınızda ürün, prefiks, poliçe-teklif no, T.C. kimlik no, Vergi no, Pasaport no alanlarından size uygun olanları ve doldurmanız gereken yerleri doldurunuz. Poliçe görüntüleme sayfasında gerekli bilgileri doldurduğunuzda son olarak yapmanız gereken ‘Sorgula’ butonuna tıklamak. Hasar dosya kayıtlarınızı bu şekilde öğrenmiş olacaksınız.

MAPFRE GENEL SİGORTA HASAR DOSYA SORGU İÇİN: TIKLAYINIZ

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*