Medaş Fatura Sorgulama

Medaş Fatura Sorgulama

Medaş elektrik aboneleri online olarak elektrik fatura sorgulaması yapabilecek ve bu sorgulamayla elektrik fatura borçlarını öğrenebilecekler. Meram elektrik dağıtım firması müşterilerini düşünüyor ve internet sitesindende hizmetlerine devam ediyor. Birçok elektrik şirketi web sitesinden elektrik borç sorgulamayı kaldırsada Medaş elektrik fatura sorgulamaya halen izin veriyor. Sizde Medaş abonesiyseniz Medaş fatura sorgulama yapmak için sayfanın altında bulunan bağlantı adresini kullanarak Medaş’ın kurumsal web sitesinde fatura sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz.

Medaş elektrik fatura sorgulama sayfasına ulaştığınızda aşağıda bulunan resmin sayfada sorgulama alanı olarak olduğunu göreceksiniz.

medaş borç sorgulama

Fatura sorgulama sayfasında bulunan sorgulama alanıyla aynı olan örnek resimde de gördüğünüz gibi ‘Tesisat No’ yazan alana elektrik tesisat numaranızı yazmanız isteniyor. Tesisat numaranızı yazdıktan sonra ok ile gösterilen ‘Sorgula’ butonuna tıklayarak Medaş fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

MEDAŞ FATURA SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*