Metropolcard Bakiye Sorgulama

Metropolcard Bakiye Sorgulama

Ön ödemeli akıllı kart Metropalcard ile hayatınızı kolaylaştırın. İstediğiniz yemekte kullanabileceğiniz Metropolcard size restaurantlarda ödeme kolaylığı sağlar. Petropay özelliği sayesinde ise akaryakıt harcamalarınız güvenli, kontrollü ve avantajlı hale gelir. Size hepsini tek bir kart üzerinde sunan akıllı kartınız Metropolcard ile konaklama isteklerinizde de harcamalarınızı kartınızdan gerçekleştirebilirsiniz.

İşverenler tarafından çalışanlara verilen bu kart sayesinde artık çalışanlar sayısız avantajlardan yararlanabilecekler. Metropolcardınızdan yapacağınız tüm harcamalarınız kontrol altında olacağından sizde bunu istediğiniz anda online olarak kontrol edebilirsiniz. Bakiyenizi merak ettiğiniz anda Metropolcard’ın web sitesinden sisteme giriş yaparak kartınız ile ilgili harcamalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Sizde hemen Metropolcardınız da ne kadar bakiye kaldığını öğrenmek için aşağıdaki adrese tıklayınız.

METROPOLCARD BAKİYE SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Metropolcard’ın bakiye sorgulama sayfasına ulaştığınızda sizden kart numaranız ve pin kodunuz istenecektir bu bilgileri ekranda sizden istenen alana girdiğinizde giriş butonuna basınız.

Sisteme giriş yaptığınızda kartınıza bakiye yüklendi mi? Kartınızı daha önce nerelerde ne kadar harcama yaparak kullandınız bunları da görebilirsiniz.

Bir diğer yazımız olan Multinet Bakiye Sorgulama başlıklı makalemizde Multinet kart bakiye öğrenme, Multinet telefon uygulaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Metropolcard Bakiye Sorgulama” için 3 yorum

 • 27 Mart 2017 tarihinde, saat 22:34
  Permalink

  Kartmi kayıp ettim yenisini nasıl çıkaracağım

  Yanıtla
  • 1 Nisan 2017 tarihinde, saat 17:25
   Permalink

   Veli kartını kaybettiysen Metropolcard müşteri hizmetlerini aramanda fayda var.

 • 6 Haziran 2017 tarihinde, saat 16:32
  Permalink

  Pin kodu nu bilmiyorum nasil ogrenecegim

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir