Metropolcard Bakiye Sorgulama

 

Ön ödemeli akıllı kart Metropalcard ile hayatınızı kolaylaştırın. İstediğiniz yemekte kullanabileceğiniz Metropolcard size restaurantlarda ödeme kolaylığı sağlar. Petropay özelliği sayesinde ise akaryakıt harcamalarınız güvenli, kontrollü ve avantajlı hale gelir. Size hepsini tek bir kart üzerinde sunan akıllı kartınız Metropolcard ile konaklama isteklerinizde de harcamalarınızı kartınızdan gerçekleştirebilirsiniz.

İşverenler tarafından çalışanlara verilen bu kart sayesinde artık çalışanlar sayısız avantajlardan yararlanabilecekler. Metropolcardınızdan yapacağınız tüm harcamalarınız kontrol altında olacağından sizde bunu istediğiniz anda online olarak kontrol edebilirsiniz. Bakiyenizi merak ettiğiniz anda Metropolcard’ın web sitesinden sisteme giriş yaparak kartınız ile ilgili harcamalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Sizde hemen Metropolcardınız da ne kadar bakiye kaldığını öğrenmek için aşağıdaki adrese tıklayınız.

METROPOLCARD BAKİYE SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Metropolcard’ın bakiye sorgulama sayfasına ulaştığınızda sizden kart numaranız ve pin kodunuz istenecektir bu bilgileri ekranda sizden istenen alana girdiğinizde giriş butonuna basınız.

Sisteme giriş yaptığınızda kartınıza bakiye yüklendi mi? Kartınızı daha önce nerelerde ne kadar harcama yaparak kullandınız bunları da görebilirsiniz. Kart bakiyenizi aynı zamanda mobil uygulama üzerinden de öğrenebilirsiniz. Telefon ya da tabletinize desteklediği sürüm üzerinden metropolcardın uygulamasını yükleyerek üyelik bilgileriniz ile giriş yaparak kolayca ulaşabilirsiniz.

Bir diğer yazımız olan Multinet Bakiye Sorgulama başlıklı makalemizde Multinet kart bakiye öğrenme, Multinet telefon uygulaması hakkında bilgiler verilmektedir.

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*