Milli Piyango Bilet Sorgulama

Milli Piyango Bilet Sorgulama

Milli piyango oynayanlar internet sayesinde çekiliş sonuçlarını çok basit bir şekilde öğrenebilecekler. Türkiye’de vatandaşlar tarafından epey rağbet gören Milli piyango, çekiliş sonrasında biletine ikramiye çıkan vatandaşın yüzünü güldürüyor. Milli piyango idaresi çekiliş sonrasında internet sitesi üzerinden bilet sorgulamaya izin veriyor. Milli piyangonun resmi web sitesini ziyaret ederek biletiniz ile sorgulama yapabilirsiniz.

Milli piyango biletinize çıkan ikramiye var mı yok mu bunun için internete bağlı olan bir cihazınızın olması yeterlidir. Aşağıdaki yazıdan sizlerde Milli piyango bilet sorgulama nasıl gerçekleştirilir öğrenebilirsiniz.

Milli piyango bilet sorgulama nasıl yapılır?

Milli piyango bilet sonucunuzu öğrenmek için Milli piyangonun sitesine ulaşmalısınız. İsterseniz arama motorlarına milli piyango yazarak da siteye ulaşabilirsiniz. Aşağıda sizlere sunduğumuz bağlantıdan da direk olarak Milli piyangonun sitesine ulaşabilirsiniz. Bağlantıdan gerekli siteye ulaştığınızda üyelik girişi yapmanıza gerek kalmadan bilete ikramiye çıkmış mı öğrenebileceksiniz. Milli piyango çekiliş sonuçları sayfasında ‘Çekiliş Tarihi’ ve ‘Bilet Numarası’ alanları mevcut. Bu alanlardan öncelikle çekiliş tarihi alanından çekilişin yapıldığı tarihi seçiniz ve aşağıdaki bilet numarası alanının karşısına Milli piyango bilet numaranızı yazınız. Bu bilgileri tamamladıktan sonra ‘Sorgula’ butonuna bastığınızda biletinize ikramiye çıkıp çıkmadığını öğrenmiş olacaksınız.

MİLLİ PİYANGO BİLET SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir