Multinet Bakiye Sorgulama

Multinet Bakiye Sorgulama

Çok yaygın bir hale gelmiş multinet sizinde çalıştığınız işyeri tarafından size verildi ise multinet kartınızın bakiyesini internet üzerinden sorgulayabiliyorsunuz. İşyerinde her çalışana her ay belirli miktarda multinet bakiye yüklemesi yapılır. Multinet kartınıza yüklenen bakiye ile isterseniz yemek isterseniz de daha farklı alışverişlered kullanabilirsiniz. Çalışanlar genelde multinet kartını yiyecekler için kullanmaktadır.

Multinet Bakiyesi Nasıl Öğrenilir?

Multinet kartınıza ait bakiyenin ne kadar kaldığını online olarak Multinet’in resmi web sitesi üzerinden öğrenmeniz mümkün. Multinet’in web sitesine giriş yapmak için aşağıdaki adrese tıklayınız.

Multinet Bakiyenizi Öğrenmek İçin Tıklayınız!

Yukarıdaki adrese tıkladığınızda siteye giriş yapmış olacaksınız. Daha aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi sağ üst tarafta bulunan online işlemlere tıklamanız gerekiyor.

Multinet Bakiyesi Nasıl Öğrenilir

 

Online işlemlerden ise Kart Kullanıcı İşlemleri seçeneğine girmelisiniz. Açılacak ekranda sizden siteye üye olduğunuz giriş bilgilerini isteyecektir o bilgileri ekrana girerek multinet bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Siteye üye değilseniz hemen üye olmak için Tıklayınız!

Multinet Telefon Uygulaması

Artık akıllı telefonlarınıza MultiMobil uygulamasını yükleyerek multinet kart bakiyenizi öğrenebilecek, multinet kartınızı nerelerde kullanabileceğinizi görebileceksiniz. Multimobil uygulaması yüklemek için aşağıdaki adrese tıklayın.
Multimobil Uygulamasını Yüklemek İçin Tıklayınız!

Bir diğer yazımız olan Multinet Geçen Yerler başlıklı makalemizde yemek kartı Multinet’in nerelerde geçerli olduğu konusu hakkında bilgiler verilmektedir.

2 yorum

  1. multinet bakiye öğrenme gerçekten nasıl yapılıyor bilmiyordum ve multinetin sitesine girdiğimde bunu ayrıntısıyla öğrenebileceğim bir açıklama yoktu yazınız bana çok yardımcı oldu ve bakiyemi görebildim gerçekten çok teşekkür ederim iyiki sizin gibi insanlar var halen

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*