Multinet Geçen Yerler

Multinet çoğu işyerinin çalışanlarına yemek ödemesine alternatif olarak verdiği bir karttır. Bu kart ile üye olan diğer restoran, market gibi yerlerde yemek yenilebilir, alışveriş yapılabilir kısacası işveren tarafından karta yansıtılmış tutar çalışan tarafından kendi istediği şekilde değerlendirilebilir.

Kullanımı oldukça yaygınlaşmış olan bu yemek kartlarının değerlendirilebilmesi için Multinet geçen yerler tercih edilmelidir. Yani yemek yiyeceğiniz ya da alışveriş yapacağınız, konaklayacağınız yerlerin Multinet üyesi bir işyeri olması gereklidir.

Kendi şehrinizde bunları bulabilmek kolay olsa da farklı bir yerde zorlanmanız mümkündür. Bu nedenle firma kart kullanıcıları için bir kolaylık sağlamıştır. Tüm üye işyerlerini kullanım amacı ve adresleri ile birlikte bulabileceğiniz bir sistem hazırlamış.

Multinet Geçen Yerleri Nasıl Bulabilirsiniz?

Multinet geçen yerleri bulmak için internetinizin olması yeterlidir. Aşağıdaki aşamaları takip ederek size en yakın üye işyerini bulabilmeniz mümkündür.

  • Üye işyerlerini ve adreslerini görmek için multinet.com.tr adresini arama çubuğuna yazarak firmanın resmi sayfasını açmanız gerekir.
  • Açılan sayfada en alt kısımda beyaz renkli bir satır göreceksiniz. Bu satır üzerinde ‘kart kullanım noktaları’ yazan bölüme tıkladığınızda yeni bir sayfa açılacaktır.
  • Açılan sayfada kartınızı hangi amaçla kullanmak istediğinizi seçmeniz gerekir. Kullanım alanları içerisinde resimler olan kutucuklar içerisinde belirtilmiştir. Seçtiğiniz kutucuk renk değiştirerek lacivert olacaktır.
  • Alttaki satırlarda kullanmak istediğiniz il, ilçe, mahalle bilgilerini doldurmanız gereklidir. Örneğin İstanbul ilindeki bayileri ararken il satırına ‘İs’ yazdığınızda bir kutucuk açılacak ve içerisinde ‘is’ harfleri olan iller listelenecektir. Bu listeden ‘İstanbul’ seçeneğini seçmeniz gereklidir. Aynı şekilde ilçe ve mahalle bilgilerini de doldurabilirsiniz.
  • Bilgiler girildikten sonra listele butonuna basmanız yeterlidir. Seçtiğiniz konumdaki tüm multinet üye işyerleri adresleri ile birlikte aynı sayfa içerisinde listelenecektir.
  • Bulunduğunuz konumda üye işyeri yoksa sonuç bulunamadı yazısı ile karşılaşabilirsiniz bu durumda sadece il genelinde arama yapmanız faydalı olacaktır.

Multinet Kart Nerelerde Kullanılabilir?    

Genellikle çalışanlara yemek ödemesine alternatif olarak kullanılan multinet kartlar çalışanlar tarafından üye restoran ve lokantalarda yemek, market ve alışveriş merkezlerinde alışveriş yapmak, benzinliklerde yakıt almak amaçlı olarak da kullanılabilir.

Sadece çalışanların ek haklarını verebilmek amaçlı değil, aynı zamanda şirketlerin araç kiralama ve temizletme, iş gezilerinde konaklama gibi pek çok hizmeti alırken kullanabildikleri değişik alanlarda kartlar çıkarma imkanları bulunmaktadır.

Hem firmalar hem de çalışanlar tarafından oldukça büyük avantajlara sahip olan multinet kartların kullanımı ülkemizde hemen her şehirde oldukça yaygınlaşmıştır.

MULTİNET GEÇEN YERLERİ GÖRMEK İÇİN: TIKLAYINIZ

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*