Pamukkale Yolcu Nerede Sorgulama

pamukkale-yolcum-nerede

pamukkale-yolcum-nerede

Pamukkale yolcu nerede sorgulama sistemi sayesinde otobüste hareket halinde olan yakınlarınızın nerede olduğunu an ve an konum servisi ile görebiliyorsunuz. Pamukkale Turizmin yapmış olduğu pamukkale yolcu neredeyi kullanarak sistem üzerinden konumları belirlediğinizde yolcunuz tam olarak nerede ve hangi otobüste görebilirsiniz. Bu sistemi kullanmak ise tamamen ücretsiz.

Pamukkale Yolcum Nerede Nasıl Öğrenebilirim?

Pamukkale ile seyahat etmekte olan yolcunuzun nerede olduğunu öğrenmenin yolu ilk olarak Pamukkale Turizmin resmi sayfasına ulaşmakla başlıyor. İster mobil akıllı cihazlarınızdan isterseniz de bilgisayarlarınızdan bu sisteme giriş yapabilirsiniz. Sistem yolcu nerede sorgulamak için sizden üyelik girişi istemiyor. Öncelikle aşağıda size verdiğimiz bağlantıya tıklayarak Pamukkalenin eşsiz yolcu nerede sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz.

Pamukkale yolcum nerede sayfasına ulaşan kullanıcılar için; bilgisayardan giriş yapanlar ve akıllı cihazdan giriş yapanlar olarak ayrı ayrı iki örnek resim yükledik.

pamukkale-yolcu-sorgulamapamukkale-yolcu-takip-et

Yolcunuz nerede sorgulamak için tıklayınız : YOLCUM NEREDE

Açılan yolcum nerede sorgulama sayfasında karşınıza bir kalkış noktası-varış noktası-sefer listesi alanları çıkacaktır. Bu üç alanı doldurarak yolcunuzun bulunduğu Pamukkale otobüsü tam olarak nerede görebilirsiniz. Kalkış noktasına tıklayarak otobüsün hareket ettiği alanı, varış noktasına tıklayarak yolcunuzun nerede ineceği, sefer listesine tıklayarak da otobüsün hareket saati ve plakasını seçin. Sistem siz bunları seçtiğinizde otomatik olarak Pamukkale yolcu nerede sorgulama yaparak ekranınızdaki haritada otobüsün konumunu gösterecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*