Pttcell Fatura Sorgulama

Pttcell Fatura Sorgulama

Pttcell bir cep telefonu operatörüdür. Diğer ülkelere göre kıyasladığımızda Türkiye’de cep telefonu operatörü sayısı daha az. Aslında bu durum bizler açısında daha iyi bir durum çünkü ne kadar az operatör olursa o kadar daha az dakikalarınız ve kontorleriniz gider. Düşünsesine bir sürü operatör var ve hattınızın dışındaki operatörlere saniye başına kontor daha fazla gidecek. İşte Pttcell’de yeni yeni gelişen bir cep telefonu operatörüdür. Pttcell faturanız ne kadar bunu anında fatura sorgulaması yaparak öğrenebilirsiniz.

Pttcell Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Pttcell cep telefonu faturası sorgulama işleminizi gerçekleştirmek için Pttcell’in resmi internet sayfasına giriş yaparak online işlemler kısmına ulaşmanız gerekmektedir. Bu sayfaya ulaşmakta zorluk çekmemek için direk olarak aşağıdaki adrese tıkladığınızda fatura sorgulama sayfasına gidebilirsiniz.

Pttcell Fatura Sorgulama yandaki adrese girdiğinizde şöyle bir online işlemler sayfası açılacaktır.

pttcell online işlemler

Açılan bu sayfada cep telefonu faturanızı sorgulamak ya da ödeme için telefon numaranız ve şifrenizi girmelisiniz. Şifrenizi öğrenmek için telefonunuzdan arama yerine girerek *952# tuşlayınız ve anında ücretsiz olarak giriş şifreniz mesajla gelsin.

Nasıl Pttcell’li Olurum?

Pttcell operatörünü kullanmak için kimliğinizle birlikle bir PTT merkezine gitmelisiniz. PTT şubesinde cebiniz için size en güzel tarifeyi seçerek başvurunuzu yapınız ve artık sizde bir Pttcellisiniz.

 

2 yorum

 1. YORUM YAPMIYORUM.!!! SORUNUM VAR..???? BAŞKA YAZILACAK YER BULAMADIM, BU NEDENLE YORUM KISMINA YAZMAK ZORUNDA KALDIM.CEVAP BEKLEMEKTEYİM.
  YAKLAŞIK 4 YILLIK FATURASIZ-750 DAK,750 SMS,3 GB.İNT. ABONENİZİM.
  NORMALDE SON GÜNLERDE ANCAK BİTEBİLEN 750 DAKİKA, HANGİ NEDENLE YARI ZAMANDA BİTEBİLDİ,ANLAYAMADIM.
  AY BAŞLARINDA TEKRARLANAN ONLİNE ÖDEMELERLE ABONELİĞİMİ(0532 233 2879) YENİLEMEKTEYİM.BU GÜN 18.09.2020- TLF.KONTÖRÜM BİTMİŞ GÖRÜNMEKTEDİR.
  1 – ÖNCELİKLE KULLANDIĞIM EYLÜL AYI DÖKÜMLERİNİN (DİGİTAL)MAİL ADRESİME GÖNDERİLMESİNİ,
  2 – SAİR BİR NEDEN VAR İSE YİNE YAZILI OLARAK MAİL ADRESİME İVEDİ GÖNDERİLMESİNİ TALEP EDERİM.SAYGILARIMLA….

  • Merhabalar Mehmet bey. Sorununuz için çok üzgünüz. Ancak PTT ile bu konuyu görüşmenizde yarar var. Bizim PTT kurumuyla bir anlaşmamız mevcut değil. Başka soru ve önerilerinizi cevaplamaktan memnuniyet duyarız iyi günler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*