Pttcell Fatura Sorgulama

Pttcell Fatura Sorgulama

Pttcell bir cep telefonu operatörüdür. Diğer ülkelere göre kıyasladığımızda Türkiye’de cep telefonu operatörü sayısı daha az. Aslında bu durum bizler açısında daha iyi bir durum çünkü ne kadar az operatör olursa o kadar daha az dakikalarınız ve kontorleriniz gider. Düşünsesine bir sürü operatör var ve hattınızın dışındaki operatörlere saniye başına kontor daha fazla gidecek. İşte Pttcell’de yeni yeni gelişen bir cep telefonu operatörüdür. Pttcell faturanız ne kadar bunu anında fatura sorgulaması yaparak öğrenebilirsiniz.

Pttcell Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Pttcell cep telefonu faturası sorgulama işleminizi gerçekleştirmek için Pttcell’in resmi internet sayfasına giriş yaparak online işlemler kısmına ulaşmanız gerekmektedir. Bu sayfaya ulaşmakta zorluk çekmemek için direk olarak aşağıdaki adrese tıkladığınızda fatura sorgulama sayfasına gidebilirsiniz.

Pttcell Fatura Sorgulama yandaki adrese girdiğinizde şöyle bir online işlemler sayfası açılacaktır.

pttcell online işlemler

Açılan bu sayfada cep telefonu faturanızı sorgulamak ya da ödeme için telefon numaranız ve şifrenizi girmelisiniz. Şifrenizi öğrenmek için telefonunuzdan arama yerine girerek *952# tuşlayınız ve anında ücretsiz olarak giriş şifreniz mesajla gelsin.

Nasıl Pttcell’li Olurum?

Pttcell operatörünü kullanmak için kimliğinizle birlikle bir PTT merkezine gitmelisiniz. PTT şubesinde cebiniz için size en güzel tarifeyi seçerek başvurunuzu yapınız ve artık sizde bir Pttcellisiniz.

 

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir