Radar Cezası Sorgulama

Radar Cezası Sorgulama

Araç sahipleri internet üzerinden radar cezası sorgulama yapabiliyorlar. Elektronik sistemle aracın hızını ölçen radar, araçlar hız limitlerini aştığında ceza kesiyor. Türkiye’de yılda binlerce kişi radara girerek ceza yiyor ve bu cezayı ödüyor. Radara giren şoförlerin bir kısmının radara girdiğinden haberi olmuyor. Sizde radara girmiş olabilir misiniz? Hemen internetten radar ceza sorgulama yaparak aracınız radara girmiş mi trafik ceza borcunuz varmı anında öğrenin.

Radar Ceza Borcu Nasıl Öğrenilir?

Gelir İdaresi Başkanlığı insanların işlemlerini daha hızlı ve kolay yapabilmesi için İnternet Vergi Dairesi sistemiyle internet sitesinden hizmet veriyor. Her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği Gelir İdaresi Başkanlığının web sitesinden aynı zamanda radar borcuda öğrenilebiliyor. Gib’in radar cezası sorgulama ekranına ulaşmak için yazımızın en altında bulunan bağlantı linkine tıklayınız.

Gib’in sitesine ulaştığınızda sizden plaka, özel plaka, t.c kimlik numarası veya kimlik numarası, tescil tarihi bilgileri isteniyor. Gerekli bilgileri istenilen alanlara girdikten sonra tamam butonuna tıklayarak aracınıza ait borçları görebilirsiniz. Aynı zamanda sisteme girdiğinizde radar ceza borcunuzu kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

RADAR CEZASI SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*