Ray Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Ray Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Ray Sigorta müşterileri online olarak hasar sorgu işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Ray Sigortanın hasar sorgu sayfasından ücretsiz olarak gerçekleştirilen işlemde herhangi bir üyelikte istenilmeden işleminizi gerçekleştirmeniz gayet hızlı bir şekilde oluyor. Ray Sigorta hasar dosya sorgulama yapabilmek için Ray Sigortanın resmi web sitesinde hasar sorgulama sayfasına ulaşmalısınız. Ülkemizdeki sigorta şirketleri arasında üst sıralarda yer alan Ray Sigorta müşteri için hasar sorgulama işlemine izin veriyor.
Hasar dosya sorgulama işleminizi gerçekleştirebilmek için sayfanın en altında bulunan bağlantıya tıklayarak Sigorta Şirketinin resmi web sitesindeki hasar sorgu sayfasına ulaşabilirsiniz. Hasar sorgu sayfasına ait örnek resim aşağıda verilmiştir.

Ray Sigorta hasar dosya sorgulama nasıl yapılır

Hasar sorgulama sayfasına ulaştığınızda ekranda görmüş olduğunuz dosya no alanına dosya numarasını yazdıktan sonra mağdur listesi seçeneğinden size uygun olanı seçtikten sonra devam tuşuna basarak işleminize devam edebilirsiniz. Hasar sorgu sayfasına ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

RAY SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*