Selway Servis Saatleri

Selway Servis Saatleri

İzmir Balçova’da hizmet veren Selway outlet İzmirli vatandaşların hafta içi ve hafta sonu vakit geçirebilmeleri için büyük derecede önem taşıyor. Her gün yüzlerce kişi tarafından ziyaret edilen Selway AVM’de güzel vakitler geçirebilirsiniz. Bir çok yemek mağazasıyla ve eğlence alanıyla uzun süre vakit geçirebileceğiniz Selway AVM’de dolaşmaktan sıkılmayacağınızı düşünüyoruz. Selway outlet halka daha iyi hizmet sağlamak adına internet sitesi üzerinden de vatandaşları bilgilendiriyor.

Selway outletde aynı zaman da ücretsiz müşteri servisleri de hizmet vermektedir. Her alışveriş merkezinde bulunmayan ücretsiz müşteri servisi Selway alışveriş merkezinden sizler için hizmet veriyor. Bu alışveriş merkezinin bir özelliği de internet sitesinden sizlere müşteri servis saatlerini sunuyor. AVM’nin müşteri servisleri Narlıdere, Üçkuyular güzergahlarına hizmet sağlamaktadır. Sizde Selway servis saatleri için alışveriş merkezinin internet sitesindeki servis saatleri sayfasına ulaşarak kolayca güzergah ve saat konusunda bilgi alabilirsiniz.

Alışveriş merkezinin servisleri ücretsiz olduğu gibi bir çok noktaya da hareket sağlamaktadır. Kalkış ve varış saatleri site üzerinde ayrı ayrı belirtilerek sizlerin daha iyi bir şekilde bilgilenmeniz sağlanılmış. Sizde hemen Selway avm servis saatlerini öğrenmek için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanarak gerekli sayfaya ulaşabilirsiniz.

SELWAY SERİV SAATLERİNİ GÖRMEK İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*