Setcard Bakiye Sorgulama

Setcard Bakiye Sorgulama

Türkiye’de pek çok yerde kullanılan personel yemek hakkını kart ödeme sistemli yapan Setcard 2001 yılından beri hizmet vermektedir. Kurulduğu yıllarda yemek kuponları hizmeti veren Setcard artık akıllı kart sistemi ile de müşterilerine hizmet veriyor. Müşterisine değer veren kaliteli hizmet anlayışı içerisinde olan Setcard ile Türkiye’nin birçok noktasında anlaşması olan restoranlarda geçerli olan Setcardınız ile ödemenizi yapabilirsiniz. Kendisine ait pos cihazları anlaşmalı restoranlarda mevcuttur. Müşteriler ödemelerini bu pos ile gerçekleştirebilirler.

Çalıştığınız kurum tarafından size verilen Setcard ile yaptığınız harcamalarda kartınızdan online sistem sayesinde anında yaptığınız ücret kesilecektir. Bu sayede sizde internet üzerinden Setcard kartınızda ne kadar bakiye kaldığını anında öğrenebilirsiniz. Setcard bakiyenizi sorgulamak için Setcard’ın web sitesine giriş yapmanız gereklidir. Hemen Setcard’ın size sunduğu indirimleri görmek ve bakiye sorgulamak için sayfanın altında adrese tıklayınız.

Setcard bakiye öğrenme için açılan kart bakiye ve yükleme bilgileri ekranında sizden ekrana Setcard numaranızı girmeniz isteniyor. Bu alana Setcard numaranızı girerek sorgula butonuna tıklayınız.
Setcard geçen yerler nereler diye merak ediyorsanız aşağıdaki adrese tıklayarak sizden istenen şehir, ilçe, semt, grup, üye kuruluş adı ve ödeme tipini yazarak ara butonuna tıklayınız.

Setcard ile ilgili merak ettiklerinizi 444 0 351 nolu Setcard iletişim numarasından öğrenebilirsiniz.

SETCARD BAKİYE SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

SETCARD KULLANIM NOKTALARINI GÖRMEK İÇİN: TIKLAYINIZ

Bir diğer yazımız olan Setcard Geçen Yerler başlıklı makalemizde yemek kartı Setcard’ın nerelerde geçerli olduğu konusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Setcard Bakiye Sorgulama” için 7 yorum

 • 26 Şubat 2016 tarihinde, saat 15:31
  Permalink

  Setcard kullanım alanları dahada artarsa çok iyi olur. Setcardın bu konuda iyi bir çalışma göstererek çoğu işletme ile anlaşmasını umut ediyorum

  Yanıtla
  • 31 Mayıs 2016 tarihinde, saat 18:42
   Permalink

   Hala çok eksiği var

 • 4 Haziran 2016 tarihinde, saat 17:35
  Permalink

  setcard kullanma noktaları artmasını bizde talep ediyoruz inşallah kısa zamanda olur ve setcart geçen yerlerin kullanma noktaları adresleri güncellenmesini istiyorum bazı yerlerin isim ve adresleri yok.

  Yanıtla
 • 6 Haziran 2016 tarihinde, saat 17:18
  Permalink

  bence setcard yemek kartları arasında en iyisi

  Yanıtla
 • 7 Temmuz 2016 tarihinde, saat 11:56
  Permalink

  SETKart kullanıcısıyım.siz değerli setkart müdürlerinden rica ediyorum.şoklarda.a101lerde.özellikle bimlerde geçmesini istiyorum lütfen hızlandırın bunu.

  Yanıtla
  • 7 Temmuz 2016 tarihinde, saat 16:51
   Permalink

   Setcard ile ilgili bu isteğinizi Setcard’ın resmi sitesinden yapmanızda fayda var. Ya da Setcard müşteri hizmetlerini arayarak iletebileceğinizi düşünüyorum.

 • 4 Kasım 2016 tarihinde, saat 14:18
  Permalink

  kartımın bakiyesi neden göremiyorum ekranı düzeltirseniz seviniriz

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir