Setcard Bakiye Sorgulama

Setcard Bakiye Sorgulama

Türkiye’de pek çok yerde kullanılan personel yemek hakkını kart ödeme sistemli yapan Setcard 2001 yılından beri hizmet vermektedir. Kurulduğu yıllarda yemek kuponları hizmeti veren Setcard artık akıllı kart sistemi ile de müşterilerine hizmet veriyor. Müşterisine değer veren kaliteli hizmet anlayışı içerisinde olan Setcard ile Türkiye’nin birçok noktasında anlaşması olan restoranlarda geçerli olan Setcardınız ile ödemenizi yapabilirsiniz. Kendisine ait pos cihazları anlaşmalı restoranlarda mevcuttur. Müşteriler ödemelerini bu pos ile gerçekleştirebilirler.

Çalıştığınız kurum tarafından size verilen Setcard ile yaptığınız harcamalarda kartınızdan online sistem sayesinde anında yaptığınız ücret kesilecektir. Bu sayede sizde internet üzerinden Setcard kartınızda ne kadar bakiye kaldığını anında öğrenebilirsiniz. Setcard bakiyenizi sorgulamak için Setcard’ın web sitesine giriş yapmanız gereklidir. Hemen Setcard’ın size sunduğu indirimleri görmek ve bakiye sorgulamak için sayfanın altında adrese tıklayınız.

Setcard bakiye öğrenme için açılan kart bakiye ve yükleme bilgileri ekranında sizden ekrana Setcard numaranızı girmeniz isteniyor. Bu alana Setcard numaranızı girerek sorgula butonuna tıklayınız.
Setcard geçen yerler nereler diye merak ediyorsanız aşağıdaki adrese tıklayarak sizden istenen şehir, ilçe, semt, grup, üye kuruluş adı ve ödeme tipini yazarak ara butonuna tıklayınız.

Setcard ile ilgili merak ettiklerinizi 444 0 351 nolu Setcard iletişim numarasından öğrenebilirsiniz.

SETCARD BAKİYE SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

SETCARD KULLANIM NOKTALARINI GÖRMEK İÇİN: TIKLAYINIZ

Bir diğer yazımız olan Setcard Geçen Yerler başlıklı makalemizde yemek kartı Setcard’ın nerelerde geçerli olduğu konusu hakkında bilgiler verilmektedir.

7 yorum

  1. setcard kullanma noktaları artmasını bizde talep ediyoruz inşallah kısa zamanda olur ve setcart geçen yerlerin kullanma noktaları adresleri güncellenmesini istiyorum bazı yerlerin isim ve adresleri yok.

    • Setcard ile ilgili bu isteğinizi Setcard’ın resmi sitesinden yapmanızda fayda var. Ya da Setcard müşteri hizmetlerini arayarak iletebileceğinizi düşünüyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*