Setcard Geçen Yerler

Setcard Geçen Yerler

Türkiye’nin yemek kartı Setcard kullanım noktalarını gün geçtikçe artırıyor. Türkiye’de popüler hale gelmiş yemek kartlarından birisi olan Setcard sizler için internet sitesi üzerinden kullanım noktalarını gösteren bir sayfa sunuyor. Setcard ile ilgili daha önce sizlere Setcard bakiye sorgulama nasıl yapılır bahsetmiştik şimdi ise sizlere Setcard geçen yerler nereler bunu nasıl öğrenebilirsiniz bundan bahsedeceğiz.

Setcard geçen marketler her şehirde bulunduğundan bunları tek bir sayfa halinde değilde siz bölgeyi seçerek görebileceksiniz. Setcard geçen yerleri öğrenmek istiyorum diyen vatandaşlar aşağıda bulunan internet bağlantısına tıklayarak Setcard kullanım noktalarını öğrenebilecekleri sayfaya ulaşabilirler. Setcard’ın kullanım noktaları sayfasına ulaştığınızda Setcard’ın resmi sitesinde olmuş oluyorsunuz 🙂

Setcard Kullanım Noktaları Nereler?

Setcard kullanım noktaları sayfası üzerinde;

  • Şehir
  • İlçe
  • Semt
  • Grup
  • Üye Kuruluş Adı
  • Ödeme Tipi

Bu yukarıdaki seçenekler yer almaktadır. Setcard’ın nerede olduğunu öğrenmek istediğiniz şehri menüden seçmelisiniz. İstediğiniz şehri seçtikten sonra ilçeyi de seçerek ara butonuna bastığınızda seçtiğiniz ilin ilçesinde yer alan Setcard kullanım noktalarını görebileceksiniz. İsterseniz ilçeyi seçtikten sonra semt de seçerek kullanım noktalarını semte göre görebilirsiniz.

Ayrıca setcard uygulamasını indirmek isteyenler için;

SETCARD UYGULAMASI

SETCARD UYGULAMASI İÇİN: TIKLAYINIZ

SETCARD GEÇEN YERLERİ ÖĞRENMEK İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*