Sompo Japan Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Araçlar için yapılan Kasko sigortası, araçların başına gelebilecek olası bir kazada araç hasarlarını teminat altına alır. Araçlarınızda hasar meydana gelmesi durumunda en erken sürede Kasko şirketiniz Sompo Japan Sigorta ile iletişime geçiniz. Hasar anında heyecan yapmaktan kaçınarak yapılması gereken işlemleri sırasıyla yapmaya çalışın. Kaza tutanağı doldurmayı ve araç resimlerini çekmeyi unutmayın.

Sompo Japan Sigorta’dan araç kasko sigortası yaptıranlar, araçta hasar meydana gelmesi durumunda da rahat eder.

Sompo Japan Sigorta Hasar Dosyanızı Online Sorgulama

Sorgulamaalani.com sizlere bu yazısında, Sigorta Şirketinizin internet sitesinden nasıl hasar dosya sorgulaması yapabileceğinizi anlatmaktadır.

 1. Kaskosu olan ve hasar yaşayan çoğu vatandaş sigorta şirketinin web sayfasından hasar dosyası sorgulama işlemi yapmaktadır.
 2. Vatandaşlar hasarlarının durumunu sorgulama yaparak mevcut kasko teminatları altında araç hasar giderilmesini ve dosyanın hangi durumda olduğunun takibini yapar.

Sompo Japan Sigorta hasar dosya sorgulamak için aşağıda verdiğimiz bağlantıya tıklayınız. Açılan sayfada ekranda yer alan sorgulama türünü seçerek, Dosya No/Mağdur No yazın ve ardından TC No – Vergi No – Pasaport No alanını doldurarak Sorgula butonuna basınız. Sompo Japan Sigorta hasar dosya sorgulamanızı bu şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

SOMPO JAPAN HASAR DOSYA SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

Sompo Japan Sigorta Ürünleri

Türkiye’de hizmet veren önemli sigorta şirketlerinden birisi olan Sompo Japan Sigorta’nın zorunlu trafik sigortası, araç kasko sigortası yanı sıra aşağıdaki sigorta ürünleri de bulunmaktadır.

 • Konut/DASK
 • Sağlık
 • Seyahat
 • Ferdi Kaza
 • Ticari ve Kurumsal

Sompo Japan Sigorta’nın trafik sigortası, kasko sigortası ve diğer sigortalarından birisinden faydalanmak için Sigorta Şirketinin müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

4 yorum

  • Mustafa bey yazdığınız hatanın Türkçesi
   ‘/ HasarDosyaSorgulama’ Uygulamasında Sunucu Hatası. Anlamına gelmektedir. Sorgulama yaptığınız sigorta şirketini aramanızda fayda var.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*