Superonline Kota Sorgulama

İnternet ve bilgisayar artık hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer almış bulunmaktadır. İnternet bağlatırken ya da kullanırken internetimiz hep hızlı olsun her işlerimizi hızlı yapalım isteriz. Superonline ışık hızında  interneti kullanmak sizi ışık hızında internete çıkarmaktır. Eğer Turkcell Superonline internetinizi kotalı aldıysanız, indirme çok yapıyor ya da online oyun çok oynuyor, müzik vs. işlemleri yapıyor ya da açıyorsanız bu illaki kotanızdan yiyecektir. Kotanızı aşmak istemiyor düzenli bir şekilde kullanmak istiyorsanız Superonline kota sorgulama sisteminden kotanızı belirli aralıklarla sorgulayınız. Aşağıdaki yazıyı ayrıntılı bir şekilde okuyarak superonline internet kotası nasıl sorgulanır çok basit bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Superonline İnternet Kota Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Superonline fiber internet kotası Turkcell Superonline’nin kendi web sitesi üzerinden sorgulanabilir. Sorgulama ekranına ulaştığınızda sağ tarafta şöyle bir alan yer alacaktır.

Superonline İnternet Kota Sorgulaması Nasıl Yapılır

Görmüş olduğunuz bu alana müşteri bilgilerinizi ve şifrenizi girerek online kota sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Müşteri numaramı ve şifremi nasıl öğrenebilirim?

Turkcell Superonline müşteri numaranızı faturanızın sol üst köşesinde yer alan yazıda görebilirsiniz. Faturanızı kaybettiniz ya da bulamıyorsanız Turkcell Superonline abone olurken vermiş olduğunuz cep telefon numaranız ile Sms bölümüne SIFRE yazıp 2220’ye göndermeniz yeterlidir. Sadece müşteri numaranızı öğrenmek istiyorsanız, yine cep telefonunuzun mesajlar bölümünden MUSTERI yazıp 2220’ye göndermeniz yeterlidir. Hemen fiber internet kotanızı sorgulamak için aşağıdaki adrese tıklayınız.

SUPERONLİNE KOTA SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*