Telefon Borç Sorgulama

Telefon Borç Sorgulama

Ev telefonu kullanan vatandaşlar artık online işlemler üzerinden telefon borçlarını sorgulayabilecekler. Ev telefonu borç sorgulama yapmak isteyen her vatandaş Türk Telekom’un web sitesinden borç sorgulama ve ödeme yapabilecek. Sizde ev telefonu kullanıyor ve telefon borç sorgulama yapmak istiyorsanız hiç bir ücret ödemeden ve üye olmadan Türk Telekom’un online işlemler ev telefonu sayfasından telefon borcunuzu anında öğrenebileceksiniz.

Türk Telekom Ev Telefonu Borç Sorgulama
Ev telefonu borcunuzu öğrendikten sonra aynı zamanda yine online olarak internet üzerinden telefon borcunuzun ödemesini de yapabilirsiniz. Üye olmadan misafir fatura sorgulama sistemi ile sizde ev telefonu fatura borcunuzu görmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. Ev telefonu borç sorgulama ve ödeme sayfasına ulaştığınızda sistemden borcunuzu öğrenebilmeniz için ekranda bulunan T.C. kimlik no alanına T.C. kimlik numaranızı ve resimde görülen karakterleri istenen alana girerek telefon borcunuzu anında görüntüleyebilirsiniz.

Telefon borç sorgulama sayfasında sadece ödenmemiş faturalarınızı görebilirsiniz. Sistemden borç sorgulama yaptığınızda, ödenmemiş faturanız yoksa ‘Ödenmemiş faturanız bulunmamaktadır, ödemeleriniz için teşekkür ederiz.’ cevabını alacaksınız.

TELEFON BORÇ SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

2 yorum

    • Necip bey hangi operatör şirketindeyse hattınız o operatörün resmi sitesinden ödeme işleminizi yapabilirsiniz. Bu konuyla ilgili Operatör müşteri hizmetleri size yardımcı olacaktır.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*