TFF Oyuncu Arama

TFF Oyuncu Arama

Türkiye Futbol Federasyonu sitesi üzerinden istediğiniz zaman oyuncu arama yapabilirsiniz. Oyuncu arama yapmak istediğiniz zaman TFF sitesinden oyuncu arama sayfasına ulaşarak istediğiniz arama türünü seçerek gereken bilgileri doldurmalısınız. Bilgileri doldurduğunuzda ara butonuna basarak oyuncu arama isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Spor Toto Süper Lig oyuncu arama sayfasından oyuncu arama nasıl olur aşağıdaki yazıyla sizde ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz.

TFF Oyuncu Arama Nasıl Yapılır?

Türkiye Futbol Federasyonu Oyuncu Arama sayfasından arama isteğinizi gerçekleştirebilmek için aşağıda size verdiğimiz bağlantıya tıklayınız. Bağlantıya tıkladığınızda direk olarak TFF’nin resmi sayfasındaki oyuncu arama sayfasına yönlendirileceksiniz. Sayfaya yönlendiğinizde ise karşınıza arama seçenekleri çıkacaktır.

  • İsme göre arama
  • Lisans numarasına göre arama
  • Kulübe göre arama

Bu arama seçeneklerinden istediğinizi seçiniz. İsteğinizi seçtiğinizde hemen altında arama kriterleri açılacaktır. Örneğin isme göre arama yaparsanız hemen altında ad, soyad, faal, statu kodu seçenekleri yer alacak ve bunları doldurmanız istenecek. Bu bilgileri doğru bir şekilde doldurduğunuzda ‘Ara’ butonuna tıklamalısınız. Bilgileri doğru girdiyseniz TFF oyuncu arama sayfasında istediğiniz oyuncu ile ilgili bilgiler karşınıza açılacaktır.

TFF OYUNCU ARAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*