Ticket Bakiye Sorgulama

Ticket kart ile iş yerleri, çalışanlarına yemek ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için kart ile ödeme seçeneği sunan restaurant kartıdır. Türkiye’de birçok nokta da geçerli olan Ticket yemek kartı sayesinde çalışanlar artık çok daha hızlı ödeme yapabilecekler. Her ay karta iş yeri tarafından belirlenen miktar yüklenmektedir. Çalışanlar 1 gün içerisinde kart içerisinden istediği kadar alışveriş yapabilirler. Ticket kart ile yaptığınız harcamalarınızı online olarak görmenizi sağlayan uygulama geliştirilmiştir.

Bu uygulama sayesinde cep telefonunuzdan artık bakiyenizi harcamalarınızı ve size en yakın harcama noktalarını görebileceksiniz. Aynı zamanda uygulama size en yakın indirimli noktaları da göstermektedir. Sizde hemen cep telefonunuza uygulamayı indirerek Ticket bakiye sorgulama için aşağıdaki linke tıklayınız.

TİCKET KART UYGULAMASI İÇİN TIKLAYINIZ

Ön ödemeli Ticket kartınızın uygulamasını indirmek için ulaştığınız sayfadaki indirme adresine tıklayınız. Kartınız da ne kadar bakiye kaldığını görmek için uygulama da bakiye sorgulama alanına gelerek Ticket kart bakiyenizi görebilirsiniz. Sizde artık bu uygulama sayesinde yemek kartınızın detaylarına bakabilirsiniz.

Reklam alanı

9 Yorum

 1. iskender bektaş says:

  yeni kart aldım eski kart bakiyemi nassıl aktarırım

 2. Kartimdaki bakiye miktarı ne kadar yukleme yapilmismi

  • Kartınızdaki bakiyenizi nasıl öğrenebileceğinizi yazıda sizler için anlattık. Adımları uygulayarak yapabilirsiniz.

 3. HÜRRİYET ŞEN says:

  YENİ KART ALDIM ESKİ KARTTAKİ BAKİYEM NASIL YÜKLENİR

 4. ramazan bağlan says:

  bakiye sorgulama

 5. Merhaba ticket card en son 10 islemini görebiliyorum önceki aylardan yatan miktarlara ulaşmam lazim nasil bulucam saolun

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*