Ticket Geçen Marketler

ticket-gecen-yerler

Ticket nerelerde geçerli diye merak eden vatandaşlara Edenred’den kolaylık! Ticket kart kullananlar ticket geçen marketler nerelerden internet üzerinden kolay bir şekilde öğrenebilirler. Ticket geçerli olan noktaların nereler olduğunu Edenred’in resmi sayfasından görebiliyoruz. Bilgisayar ve mobil cihazlardan giriş yapanlar için Ticket geçen marketler nereler ayrı ayrı anlatacağım. Mobilden girenler isterlerse bilgisayardan giriyormuş gibi aşağıdaki bağlantıya tıklayarak yine aynı işlemleri yapabilirler. İsterlerse de ticket kartın uygulamasını mobil cihazlarına yükleyerek yine aynı işlemi yapabilirler. Öncelikle şunu söylemeliyim ki ticket kartınızı nerelerde kullanabileceğinizi çok detaylı bir şekilde öğrenebileceksiniz. Sabırsızlandığınızın farkındayım, haydi geçelim Edenred kartımız nerelerde geçiyor.

TİCKET GEÇEN MARKETLER BİLGİSAYAR KULLANICILARI

Bilgisayardan giriş yapan kullanıcılar ticket kart geçen noktaları öğrenebilmek için bu yazının altındaki bağlantıya tıklayın. Açılan bağlantı sizi otomatik olarak Edenred.com.tr resmi sayfasına ulaştıracaktır. Ticket harcama noktaları size yakın nerelerde var?

ticket-noktalari

Sayfa açıldığında resimde görmüş olduğunuz gibi bir alanla karşılaşacaksınız. Ticket Harcama Noktaları başlığı altında Ticket Restaurant yazan bir seçenek mevcut. Bu seçenek yanında ki ‘OK’ simgesine basarsanız karşınıza; Ticket Compliment, Ticket Restaurant Express, Ticket Market gibi seçenekler çıkacaktır. Bu seçenekler arasında hangi türden ticket geçen yerlerin aramasını yapmak istiyorsanız onu seçin ve ardından alt kutudaki ‘Seçiniz’ yazan alana tıklayarak yine aynı şekilde size uygununu seçin. Buradaki bu iki işlemin ardından son olarak sağ tarafta yer alan;
İl seçiniz, ilçe seçiniz, restoran kategorisi seçiniz, servis tipini seçiniz, mutfak kategorisi seçiniz alanlarından bilgilerin seçimini yaparak ‘ARA’ butonuna basın. İşlem bu kadar! Karşınıza seçmiş olduklarınız doğrultusunda ticket geçen alanların bilgileri çıkacaktır.

TİCKET GEÇEN MARKETLERİ ÖĞRENMEK İÇİN: TIKLAYINIZ

TİCKET GEÇEN MARKETLER MOBİL UYGULAMA

Ticket kart hangi marketlerde geçiyor diye soranlara birde mobil uygulamadan bu işlem nasıl yapılıyor hemen anlatıyoruz. Öncelikle telefonunuza uygulamayı indirin. Uygulamanın linki aşağıda hem androidler için hemde ios kullanıcıları için mevcut.

İOS TİCKET UYGULAMA: TIKLAYINIZ

ANDROİD TİCKET UYGULAMA: TIKLAYINIZ

Uygulamayı telefonuna indirdikten sonra üye olun ve sisteme giriş yapın. Sisteme giriş yaptıktan sonra uygulama içerisinde ticket geçen marketler nereler kolaylıkla görebilir ve hatta size yakın ticket geçen yerler nereler onları da görebilirsiniz.

“Ticket Geçen Marketler” için 20 yanıt

  1. Selam Mustafa, Altındağ’da geçen ticket marketleri nasıl görebileceğini öğrenmek istiyorsan yazdığımız yazıyı tamamıyla okuduğunda istediğin il ve ilçedeki ticket geçen yerleri görebilirsin.

 1. İstanbul Eyüp/Alibeyköy
  Atatürk Caddesi Merkez mahallesi no 26 EZİNE PEYNİRCİLİK
  TİCKET SODEXO MULTİNET SETKARD GEÇMEKTEDİR

  1. Merhaba Enes bey. Reklam yapmış olsanız da yorumunuzu vatandaşlara yararlı bulduğumuz için yayınladık.

  2. Bu mesajı da görmesem, kartı kullanacak yer bulamayacaktım. Yayınladığı nız için teşekkür ederim.

  3. Şerif merhaba. Sizleri bilgilendirmek için buradaki yazılarımızı ve yorumları yayınlıyoruz. Bizim yazılarımızı okuyarak yorumlarınız ile değer kattığınız için biz teşekkür ederiz.

  1. Merhaba Nimet. Yazıda yapmış olduğumuz tarifi uygulayarak öğrenebilirsin.

  1. Merhaba Güler tarif ettiğimiz yöntemi uygulayarak öğrenebilirsin. Konya’da nerede ticket geçen yer olduğunu.

  1. Selam Murat. Tarif ettiğimiz şekilde olup olmadığını öğrenebilirsin zaten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir