Ticket Geçen Marketler

ticket-gecen-yerler
Ticket nerelerde geçerli diye merak eden vatandaşlara Edenred’den kolaylık! Ticket kart kullananlar ticket geçen marketler nerelerde? İnternet üzerinden kolay bir şekilde marketleri öğrenebileceksiniz. Ticket geçerli olan noktaların nereler olduğunu Edenred’in resmi sayfasından görebiliyoruz.
Bilgisayar ve mobil cihazlardan giriş yapan Ticket kullanıcıları için.. Ticket geçen marketler nereler ayrı ayrı anlatacağım. İsterseniz ticket uygulamasını mobil cihazınıza yükleyerek yine aynı işlemi yapabilirsiniz.
Öncelikle şunu belirtmeliyim. Ticket kartınızı nereler de kullanabileceğinizi çok detaylı bir şekilde öğrenebileceksin. Sabırsızlandığınızın farkındayım, haydi geçelim Edenred kartımız nerelerde geçiyor.


ticket-gecen-yerler
TİCKET GEÇEN MARKETLER BİLGİSAYAR KULLANICILARI

Bilgisayardan giriş yapan kullanıcılar ticket kart geçen noktaları öğrenebilmek için bu yazının altındaki bağlantıya tıklayın. Açılan bağlantı sizi otomatik olarak Edenred.com.tr resmi sayfasına ulaştıracaktır. Ticket harcama noktaları size yakın nerelerde var?

ticket-noktalari

Sayfa açıldığında resimde görmüş olduğunuz gibi bir alanla karşılaşacaksınız. Ticket Harcama Noktaları başlığı altında Ticket Restaurant yazan bir seçenek mevcut. Bu seçeneğin yanında ki ‘OK’ simgesine basarsanız karşınıza;
Ticket Compliment, Ticket Restaurant Express, Ticket Market gibi seçenekler çıkacaktır. Bu ifadeler arasında hangi türden ticket geçen yerlerin aramasını yapmak istiyorsanız onu seçin. Ardından alt kutudaki ‘Seçiniz’ yazan alana tıklayarak yine aynı şekilde size uygununu seçin. Buradaki bu iki işlemin ardından son olarak sağ tarafta yer alan;
  • İl seçiniz
  • İlçe seçiniz
  • Restoran kategorisi seçiniz
  • Servis tipini seçiniz
  • Mutfak kategorisi seçiniz
Bilgilerin seçimini yaparak ‘ARA’ butonuna basın. İşlem bu kadar! Karşınıza seçmiş olduklarınız doğrultusunda ticket geçen alanların bilgileri çıkacaktır. Ticket Kullanım Noktalarını görmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız

TİCKET GEÇEN MARKETLERİ ÖĞRENMEK İÇİN: TIKLAYINIZ

TİCKET GEÇEN MARKETLER MOBİL UYGULAMA

Ticket kart hangi marketlerde geçiyor? Diye soranlara birde mobil uygulamadan bu işlem nasıl yapılıyor hemen anlatıyorum. Öncelikle telefonunuza uygulamayı indirin. Uygulamanın linki aşağıda hem androidler için hemde ios kullanıcıları için mevcut.

İOS TİCKET UYGULAMA: TIKLAYINIZ

ANDROİD TİCKET UYGULAMA: TIKLAYINIZ

Uygulamayı telefonuna indirdikten sonra üye olun ve sisteme giriş yapın. Sisteme giriş yaptıktan sonra, uygulama içerisinde.. Ticket geçen marketler nereler? Kolaylıkla marketleri görebilir ve size yakın ticket geçen yerleri de öğrenebilirsiniz.

23 yorum

    • Selam Mustafa, Altındağ’da geçen ticket marketleri nasıl görebileceğini öğrenmek istiyorsan yazdığımız yazıyı tamamıyla okuduğunda istediğin il ve ilçedeki ticket geçen yerleri görebilirsin.

    • Şerif merhaba. Sizleri bilgilendirmek için buradaki yazılarımızı ve yorumları yayınlıyoruz. Bizim yazılarımızı okuyarak yorumlarınız ile değer kattığınız için biz teşekkür ederiz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*