Turkcell Fatura Sorgulama

Turkcell Fatura Sorgulama

Turkcell fatura sorgulama sayfasından istediğiniz zaman Turkcell fatura borcunuzu öğrenebilirsiniz. Turkcell’in müşterileri için sunduğu fatura borç sorgulama ve ödeme sayfasında Turkcell müşterileri istedikleri zaman fatura borçlarını sorgulayarak öğrenebiliyorlar. Sizde Turkcell fatura borç sorgulama yaparak faturanıza ait tutarı online olarak öğrenebilirsiniz.

Dolduracağınız form ile faturanızı öğrenin isterseniz de kredi kartınız ya da banka kartınızla fatura borcunuzu anında ödeyin. Turkcell’in sizlere sunduğu fatura sorgulama sayfasındaki formu doldurarak borcunuzu öğrenmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. Bağlantı sizleri direk olarak Turkcell’in resmi sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfa Turkcell fatura sorgulama sayfası olduğundan sayfadaki formu doldurduğunuzda borcunuzu anında görebileceksiniz.

Turkcell fatura borcunuzu öğrenebilmeniz için sayfada TC kimlik numaranız istenilmektedir. TC kimlik numaranızı gerekli alana girerek hemen aşağıda bulunan gsm numarası ile sorgula ya da ad soyad ile sorgula seçeneklerinden birisini seçmelisiniz. Gsm numarası ile sorgula seçeneğini seçtiğinizde açılan alana gsm numaranızı yazınız ve güvenlik kodunu yazarak fatura borcumu sorgula alanına tıklayınız. Ad soyad ile sorgula seçeneğini seçtiğinizde ise açılacak olan alana adınızı ve soyadınızı yazınız ve artından yine güvenlik kodunu girerek fatura borcumu sorgula butonuna tıklayınız. Fatura borcumu sorgula alanına tıkladığınızda Turkcell fatura borç bilginizi göreceksiniz.

TURKCELL FATURA SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ 

30.03.2018 Güncelleme yapılmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*