Turknet Fatura Sorgulama

Turknet Fatura Sorgulama

TurkNet abonelerine müjde! Artık turknet müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeden internet üzerinden çok kolay adımlarla turknet fatura sorgulama ve ödeme yapabileceksiniz. Fatura ödeme noktalarında sıra beklemeden sistem üzerinden turknet faturanızı ödeyebileceksiniz. Turknet’in web sitesi üzerinden gerçekleştirebileceğiniz bu işlem de sadece kullanıcı adı ve şifrenizi bilmeniz yeterli. Sizin için turknet fatura hesaplama işlemini sistem otomatik yapıyor ve size ne kadar borcunuz olduğunu gösteriyor. Online işlemler menüsünü kullanarak gerçekleştireceğiniz borç öğrenme işleminin yanı sıra aynı zamanda da turknet kotanızıda öğrenebileceksiniz. Turknet fatura sorgulama ve kota öğrenmek için TurkNet tarafından size verilen kullanıcı adınızı ve şifrenizi ekranda bulunan alana giriniz. Hemen sisteme giriş yapmak için aşağıdaki adrese tıklayarak TurkNet online işlemler sayfasına ulaşabilirsiniz.

TURKNET FATURA SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

 

TurkNet Kullanıcı Adımı Bilmiyorum Ne Yapmalıyım?

Değerli TurkNet aboneleri; kullanıcı adı ve şifrenizi bilmiyorsanız, müşteri hizmetlerini arayarak TurkNet kullanıcı adı ve şifre isteyebilirsiniz.

TurkNet müşteri hizmetleri numarası : (0850 288 80 80)

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Turknet Fatura Sorgulama” için 5 yorum

 • 25 Şubat 2016 tarihinde, saat 08:35
  Permalink

  22 Aralık 2015 tarihinden beri Türktelekomdan hizmet aldığım halde Ocak 2016 dönemine ait 24.70 TL.lik fatura geldi. Hatanın düzeltilerek Bundan sontra fatura göndermeyiniz.

  Yanıtla
 • 28 Eylül 2016 tarihinde, saat 10:08
  Permalink

  onlayın işlemler üzerinden ödediğim abonelik parasını ödeyemiyorum.onlatın işlemler bakımda diyor .
  bu konuda beni aramanızı talep ediyorum

  Yanıtla
  • 28 Eylül 2016 tarihinde, saat 11:43
   Permalink

   Merhaba Selahattin bey. Turknet ile bizim sitemizin herhangi bir anlaşması yoktur. Buradaki yazı tamamen fatura sorgulamanın nasıl yapılacağını tarif etmek amacıyla yazılmıştır. Bu sorunu Turknet’e bildirmeniz gereklidir.

 • 10 Kasım 2016 tarihinde, saat 18:29
  Permalink

  Turknet yetgilisine 10 nuncu ay faturasını tamamen iptal etmenizi arz ediyorum çünkü arzadan dolayı 3ay hizmet almadim bu ödemeyi yapmam

  Yanıtla
  • 11 Kasım 2016 tarihinde, saat 22:43
   Permalink

   Mehmet bunu Turkneti arayarak onlara iletmen daha doğru olur. Buradan senin yorumunu görüp dikkate alacaklarını sanmıyorum. Turknet ile herhangi bir anlaşmamız yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir