Turknet Fatura Sorgulama

Turknet Fatura Sorgulama

TurkNet abonelerine müjde! Artık turknet müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeden internet üzerinden çok kolay adımlarla turknet fatura sorgulama ve ödeme yapabileceksiniz. Fatura ödeme noktalarında sıra beklemeden sistem üzerinden turknet faturanızı ödeyebileceksiniz. Turknet’in web sitesi üzerinden gerçekleştirebileceğiniz bu işlem de sadece kullanıcı adı ve şifrenizi bilmeniz yeterli. Sizin için turknet fatura hesaplama işlemini sistem otomatik yapıyor ve size ne kadar borcunuz olduğunu gösteriyor. Online işlemler menüsünü kullanarak gerçekleştireceğiniz borç öğrenme işleminin yanı sıra aynı zamanda da turknet kotanızıda öğrenebileceksiniz. Turknet fatura sorgulama ve kota öğrenmek için TurkNet tarafından size verilen kullanıcı adınızı ve şifrenizi ekranda bulunan alana giriniz. Hemen sisteme giriş yapmak için aşağıdaki adrese tıklayarak TurkNet online işlemler sayfasına ulaşabilirsiniz.

TURKNET FATURA SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

 

TurkNet Kullanıcı Adımı Bilmiyorum Ne Yapmalıyım?

Değerli TurkNet aboneleri; kullanıcı adı ve şifrenizi bilmiyorsanız, müşteri hizmetlerini arayarak TurkNet kullanıcı adı ve şifre isteyebilirsiniz.

TurkNet müşteri hizmetleri numarası : (0850 288 80 80)

5 yorum

  1. 22 Aralık 2015 tarihinden beri Türktelekomdan hizmet aldığım halde Ocak 2016 dönemine ait 24.70 TL.lik fatura geldi. Hatanın düzeltilerek Bundan sontra fatura göndermeyiniz.

    • Merhaba Selahattin bey. Turknet ile bizim sitemizin herhangi bir anlaşması yoktur. Buradaki yazı tamamen fatura sorgulamanın nasıl yapılacağını tarif etmek amacıyla yazılmıştır. Bu sorunu Turknet’e bildirmeniz gereklidir.

    • Mehmet bunu Turkneti arayarak onlara iletmen daha doğru olur. Buradan senin yorumunu görüp dikkate alacaklarını sanmıyorum. Turknet ile herhangi bir anlaşmamız yok.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*