Türksat Borç Sorgulama

Türksat Borç Sorgulama

Türksat borç sorgulama sayesinde internetten borçlarınızı öğrenebileceksiniz. Televizyon, internet ve telefon hizmeti veren Türksat müşterileri için internet sitesinde fatura sorgulama hizmeti sunuyor. Türksat müşterisiyseniz sizde müşteri fatura sorgulama sayfasından Türksat borçlarınızı öğrenebilirsiniz. Türksat kablo borç öğrenmek için yapmanız gereken işlemler;

Türksat Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Türksat fatura borcunuzu öğrenebilmek için Türksat’ın resmi internet sitesini kullanacaksınız. Sizlere aşağıda verdiğimiz link direk olarak Türksat fatura sorgulama sayfasına yönleniyor. Sayfaya ulaştığınızda dört farklı sorgulama seçeneğiyle karşılaşacaksınız.

  • Hizmet numarası ile fatura sorgulama
  • Müşteri numarası ile fatura sorgulama
  • T.C. kimlik numarası ile fatura sorgulama
  • Ödeme numarası ile fatura sorgulama

Bu dört seçenekten istediğiniz üzerine bir sefer tıkladığınızda onunla ilgili doldurmanız gereken bilgiler açılacaktır. Örnek olarak T.C. kimlik ile fatura sorgulamasına tıkladınız diyelim. Açılacak olan formda ad, soyad, T.C. kimlik numarası ve güvenlik kodu alanlarını doldurmalısınız. Bu alanları doldurduğunuzda girdiğiniz bilgileri tekrardan kontrol ediniz ve ardından fatura sorgulama butonuna tıklayınız. Bu şekilde Türksat fatura borcunuzu öğrenmiş olacaksınız.

TÜRKSAT BORÇ SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*