Ünvan Sorgulama

Ünvan Sorgulama

Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi internet sitesi üzerinden Ünvan Sorgulama işlemine izin verilmektedir. Firmalara ilişkin ünvan sorgulama yapılarak yapacağınız sorgulamayla ilgili firma olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi web sitesi üzerinde Ünvan sorgulama yaparken herhangi bir üyelik işlemi yapmanıza gerek yok. Devlet kurumları vatandaşların işlemlerini daha hızlı yapabilmesi ve işlemlerin sonucuna daha hızlı erişebilmesi için gün geçtikte çalışmalarını artırıyor ve internet üzerinden online sorgulamalara yer veriyor. Ünvan sorgulama nasıl yapılır? Şirket sorgulama nedir?

Ünvan sorgulama nasıl yapılır?

Firma ünvanı sorgulama yapabilmeniz için Türkiye Ticaret Sicili Gazetesinin internet sitesinde ünvan sorgulama sayfasına ulaşmalısınız. Bu sayfaya nasıl ulaşacağınızı düşünmenize gerek yok çünkü sayfanın altında bulunan link direk olarak ünvan sorgulama sayfasına yönlenmektedir. Sizde bağlantı linkine tıklayarak sayfaya ulaştıktan sonra aşağıdaki örnek resimdeki gibi karşınıza çıkan alanı doldurunuz.

şirket sorgula

Ünvan sorgulama işlemi bi nevi şirket sorgulama olarak da geçmektedir. Firma ve şirket hemen hemen aynı şeyler olduğundan halk arasında bu işleme şirket sorgulama da deniliyor. Sizde hemen firma ünvanı sorgulamak için aşağıdaki adrese tıklayınız ve gerekli alanları doldurduktan sonra sorgula butonuna basınız.

ÜNVAN SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*