VakıfBank Kredi Sorgulama

VakıfBank Kredi Sorgulama

VakıfBank kredi başvurunuz ile ilgili cevabı internet üzerinden görüntüleyebilmeniz mümkün. Bankalar müşterilerine gün geçtikçe daha iyi yenilikler sağlıyorlar ve işlemleri daha kolay hale getirmeye çalışıyorlar. Bunlardan biriside VakıfBank kredi sorgulama . VakıfBankasından yaptığınız kredi başvurunuz ile ilgili cevabı hemen internetten sorgulayabilir ve sonuca ulaşabilirsiniz.

VakıfBank Kredi Sorgulama Nasıl Yapılır?

VakıfBankasından yaptığınız kredinizin cevabını öğrenmek için tek bir yol değil birden fazla yol mevcuttur. Fakat VakıfBankası kredi sorgulama işleminizi yaparken sizden ad soyad, T.C kimlik numarası ve cep telefonu numarası istemektedir. Bu bilgiler doğrultusunda kredi sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden Vakıfbank’ın web sitesine ulaşarak kredi sorgulaması yapmak için aşağıdaki adrese tıklayınız.

vakifbank-kredi-sorgulama

Ekrana T.C kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızı girerek ‘Devam’ tuşuna basınız ve bireysel kredi başvuru sorgulama işleminizi gerçekleştiriniz.

Müşteri Hizmetlerinden Kredi Sonucu Öğrenme

0850 222 0 724 nolu VakıfBank müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak Telefon Bankacılığı aracılığıyla kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

VakıfBank Kredi Başvurum Onaylandıktan Sonra Ne Yapmalıyım?

Kredi başvurunuz onay aldıktan sonra 10 iş günü içerisinde bir VakıfBank şubesine giderek kredinizi çekebilirsiniz.

VAKIFBANK KREDİ SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

 

 

31.03.2018 Güncelleme yapılmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*