Vatan Bilgisayar Arızalı Ürün Sorgulama

Vatan Bilgisayar Arızalı Ürün Sorgulama

Vatan Bilgisayarın, web sitesinde müşterilerine sunmuş olduğu arızalı ürün takibi ile artık Vatan Bilgisayar müşterileri teknik servisteki arızalı ürünü hakkında bilgi alabiliyor. Yapacağınız arızalı ürün sorgulama ile sizde garantideki ürününüz hakkında bilgi alın. Onarılmasını istediğiniz arızalı ürününüzün servis kayıtlarını görmek için aşağıdaki adrese tıklayınız.

VATAN BİLGİSAYAR ARIZALI ÜRÜN SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Açılan arızalı ürün takip sayfasında servis takip formu başlıklı yazıyla karşılaşacaksınız. Burada sizden bu sorgulamayı gerçekleştirebilmeniz için servis numarası ve fatura numarasını yazmanız isteniyor. Gerekli alanlara istenen bilgileri yazarak göster butonuna tıklayınız. Servis takip formundaki alanlara bilgileri doğru yazarak sorgulama yaptığınızda sizde ürününüze ait yapılan işlemleri görebilirsiniz. Vatan Bilgisayarın teknik servisinde bulunan arızalı ürününüz ile ilgili sorularınızı müşteri hizmetlerini arayarak da sorabilirsiniz.

Vatan Bilgisayarın arıza takip sayfasında aynı zaman da Vatan Bilgisayarın ürün sözleşmesiyle ilgili maddeleri de görebilirsiniz.

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Vatan Bilgisayar Arızalı Ürün Sorgulama” için 7 yorum

 • 12 Ağustos 2016 tarihinde, saat 20:48
  Permalink

  vatan computer mağazasında müşteri hizmetlerine telefonumu verdim rehber yazılım atılacakmış. kaç gün süre içerisinde yapılır acaba?

  Yanıtla
  • 12 Ağustos 2016 tarihinde, saat 22:50
   Permalink

   Sema Nur hanım Vatan Bilgisayar ile bir bağlantımız bulunmamakta. Buradaki yazı sizleri bilgilendirmek için yazılmış olan bir içerik. Bunun için Vatan Bilgisayar ile iletişime geçmenizde fayda var.

 • 13 Ağustos 2016 tarihinde, saat 09:42
  Permalink

  bilginiz için çok teşekkürler admin..

  Yanıtla
 • 5 Ekim 2016 tarihinde, saat 09:27
  Permalink

  ürün hakkında bigi verirmisiniz

  Yanıtla
  • 6 Ekim 2016 tarihinde, saat 00:30
   Permalink

   Abdullah bey herhangi bir üründen bahsetmiyoruz burada. Vatan Bilgisayarın arızalı ürün sorgulamasının nasıl yapıldığının tarifini veriyoruz 🙂

 • 11 Kasım 2016 tarihinde, saat 19:56
  Permalink

  Sorgulama yapıyorum böyle bir kayıt bulunmadığını söylüyor deli olacam

  Yanıtla
  • 11 Kasım 2016 tarihinde, saat 22:42
   Permalink

   Muammer istersen bi Vatan Bilgisayarın müşteri hizmetlerini ara.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir