Vodafone Borç Sorgulama

Vodafone Borç Sorgulama

Türkiye’de hızla büyüyen ve abonesi günden güne artar Vodafone ile borç sorgulaması yapmanız ve ödemeniz mümkün. Vodafone Türkiye dışında bir kaç ülkede daha hizmet vermektedir. Türkiye’de Vodafone aboneleri online olarak ücretsiz bir şekilde fatura borçlarını görebiliyor ve ödemesini gerçekleştirebiliyorlar.

Vodafone Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone borç sorgulama yapmak isteyen vodafone müşterileri internetten borç sorgulaması yapmak için bir bilgisayar başında olmanız şart değil isterseniz akıllı telefonlarınızdan ya da tabletlerinizden de fatura borç sorgulamasını gerçekleştirebiliyorsunuz. Online Self Servis üzerinden faturanızı ödeyebilir isterseniz otomatik ödeme talimatıda verebilirsiniz. Online fatura ödeme sistemi sayesine hem kendi faturanızı hemde başkasının faturasını ödemeniz mümkün. 3D güvenlik sistemi sayesinde kart bilgileriniz kimseyle paylaşılmaz ve kolayla kredi kartınızla Vodafone fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone borç sorgulaması yaparak fatura ödemenizi gerçekleştirebilmeniz için Vodafone’nin resmi sitesinde Fatura Öde sistemine girmelisiniz.

[button link=”https://online.vodafone.com.tr/Consumer/Topup.html?mode=topup&pageId=InvoicePayment” icon=”globe” color=”teal” window=”yes”]Vodafone Kendi Faturanızı Sorgulamak ve Ödemek İçin Tıklayınız![/button]

Vodafone Borç Sorgulama Nasıl Yapılır

Açılan ‘Fatura Ödeme’ sayfasında sizden telefon numaranızı ve resimde yazan karakterleri girmenizi isteyecektir. Bu bilgileri girdikten sonra sorgula dediğinizde kredi kartı girişi&onay giriş alanı açılacaktır bu bilgilerinizide girdiğinizde Vodafone fatura ödemeniz gerçekleşecektir.

[button link=”https://online.vodafone.com.tr/Consumer/Topup.html?mode=topup&pageId=InvoicePayment” icon=”globe” color=”teal” window=”yes”]Vodafone Başkasının Faturasını Sorgulamak ve Ödemek İçin Tıklayınız![/button] Yukarıdaki fatura ödeme adımlarının aynısını bu alandada yaparak fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*