Vodafone Fatura Sorgulama

Vodafone Fatura Sorgulama

Vodafone faturalarınıza ulaşmak için artık beklemenize gerek yok. Anında fatura sorgulama servisi ile fatura bilgilerinizi online olarak görebilirsiniz. Vodafone Online Self Servis sayfasına giriş yaparak ödenmiş ya da ödenmemiş faturalarınızı görebilir ayrıca son 6 aya ait ayrıntılı görüşme bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Online Self Servis sayfasına giriş yapmak için Vodafone’nun web sitesine giderek online self servis sayfasına ulaşmalısınız. Bu işlemleri daha çabuk yapabilmek için online self servis sayfasına aşağıda bulunan linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

VODAFONE FATURA SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

Vodafone fatura sorgulama için online self servis sayfasına ulaştığınızda giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yapmak için telefon numarası alanına fatura sorgulamasını yapmak istediğiniz telefon numarasını giriniz ve şifrenizi yazınız. Şifrenizi hemen öğrenmek için ‘S’ yazıp 7000’e ücretsiz olarak mesaj gönderin ve şifreniz size sms olarak gelsin.

Vodafone online self servis sayfasına girdikten sonra ekranda bulunan fatura işlemleri menüsüne tıkladığınızda fatura görüntüleme seçeneği çıkacaktır. Fatura görüntüleme seçeneğine tıklayarak ödenmemiş ve ödenmiş faturalarınızı anında görebilirsiniz.

3 yorum

    • Merhaba Mevlüt bey. Bunu bizim görme gibi bir şansımız yok. Sitemizin hiç bir kurum ya da kuruluşlarla anlaşması yoktur. Bu sorunu Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak onlara belirtmeniz de fayda vardır.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*