Vodafone Fatura Sorgulama

Vodafone Fatura Sorgulama

Vodafone faturalarınıza ulaşmak için artık beklemenize gerek yok. Anında fatura sorgulama servisi ile fatura bilgilerinizi online olarak görebilirsiniz. Vodafone Online Self Servis sayfasına giriş yaparak ödenmiş ya da ödenmemiş faturalarınızı görebilir ayrıca son 6 aya ait ayrıntılı görüşme bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Online Self Servis sayfasına giriş yapmak için Vodafone’nun web sitesine giderek online self servis sayfasına ulaşmalısınız. Bu işlemleri daha çabuk yapabilmek için online self servis sayfasına aşağıda bulunan linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

VODAFONE FATURA SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

Vodafone fatura sorgulama için online self servis sayfasına ulaştığınızda giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yapmak için telefon numarası alanına fatura sorgulamasını yapmak istediğiniz telefon numarasını giriniz ve şifrenizi yazınız. Şifrenizi hemen öğrenmek için ‘S’ yazıp 7000’e ücretsiz olarak mesaj gönderin ve şifreniz size sms olarak gelsin.

Vodafone online self servis sayfasına girdikten sonra ekranda bulunan fatura işlemleri menüsüne tıkladığınızda fatura görüntüleme seçeneği çıkacaktır. Fatura görüntüleme seçeneğine tıklayarak ödenmemiş ve ödenmiş faturalarınızı anında görebilirsiniz.

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Vodafone Fatura Sorgulama” için 3 yorum

 • 24 Eylül 2016 tarihinde, saat 15:33
  Permalink

  Numara sorgulama

  Yanıtla
 • 1 Aralık 2016 tarihinde, saat 13:23
  Permalink

  Kasım ayında yaklaşık 340 dk vardı aralık ayına neden devretmedi.

  Yanıtla
  • 1 Aralık 2016 tarihinde, saat 18:17
   Permalink

   Merhaba Mevlüt bey. Bunu bizim görme gibi bir şansımız yok. Sitemizin hiç bir kurum ya da kuruluşlarla anlaşması yoktur. Bu sorunu Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak onlara belirtmeniz de fayda vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir