1 sene ONCE
İTO Firma Sorgulama
1 sene ONCE
İTO Borç Sorgulama
1 sene ONCE
İTO Tescil Sorgulama
1 sene ONCE
TEB Kredi Sorgulama
1 sene ONCE
İmei Sorgulama

Yabancı Kimlik No Sorgulama

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü yabancı kimlik no sorgulama ile vatandaşların kimlik bilgilerini sorgulayabilmelerini sağlıyor. Kimlik no sorgulama işlemleri internet üzerinden yoğun bir şekilde vatandaşlar tarafından aranıyor. Yabancı kimlik no sorgulama bilgileri ile gerçekleştirilebildiğinden T.C Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Kimlik Numarası Sorgulama Sayfasına ulaşıldığında ‘Kişi Bilgileri İle Yabancı Kimlik No Sorgulama’ sayfasına tıklamalısınız. Açılacak olan sayfada ise doldurulması istenilen alanlar çıkacaktır. Yabancı kimlik no sorgulama yapmak isteyen kişi sorgulamayı yapmak istediği kişinin bilgilerini gerekli alanlara yazmalıdır.

 • Adı
 • Soyadı
 • Baba Adı
 • Anne Adı
 • Doğum Tarihi
 • Cinsiyeti

Bilgileri doldurulması zorunludur. Kimlik no sorgulamak için gerekli bilgileri doldurduğunuzda bilgilerin doğru olduğundan emin olduğunuz zaman resimde görüntülenen karakterleri boş olan kutucuğa girerek ardından ‘Sorgula’ butonuna tıklayınız.

Yabancı kimlik no sorgulamak için sorgula dediğinizde ‘Aradığınız kayıt bulunamadı’ hatası alıyorsanız bilgileri yanlış girmiş olabilirsiniz. Böyle bir hatada bilgileri tekrardan girerek sorgulama yapmanızda fayda olduğunu düşünüyorum. Sizde hemen yabancı kimlik no sorgulaması yapmak için aşağıda sizlere verdiğimiz internet adresine tıklayarak Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün resmi internet sitesine ulaşınız.

YABANCI KİMLİK NO SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

Reklam alanı

5 Yorum

 1. Bana vatandaşlık Çıkmış mı öğrenebilir miyim

 2. ABDELMUAZ says:

  T.C kmlik istiyorum

 3. Kimlik durumumi görmek isteyorum bankadan hesap açmam gerekyomiş

 4. Ben Yabanci kimlik no bulamiyorum 99 la vaslayan yardimci olabilir misiniz?

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*