Yaş Hesaplama

Yaş Hesaplama

Yaş hesaplama sayesinde tam olarak yaşınızı öğrenebilirsiniz. Yaşınızla birlikte burcunuzu ve hangi gün doğduğunuzu da görebilirsiniz.

Yaş Nedir?

Yaş sadece insanlara özgü olmayan tüm canlılar için geçerli olan doğuştan beri geçen zamana denilir. Yaş yıl ile ölçülür.

Yaş Nasıl Hesaplanır?

Yaş hesaplama oldukça basit bir işleme sahiptir. İnternette arattırdığınız da yaş hesaplamayla ilgili bir çok bilgiyle karşılaşacaksınızdır. Sizlere yaş hesaplamaları arasında en kolayını bulduğumuzu söyleyebiliriz. Yaşınızı hesaplamak için doğum tarihinizi gün, ay, yıl olarak girmeniz gereklidir. Bu bilgileri elinizde girmenize gerek kalmadan ekranda bulunan seçenekler üzerinden de seçebilirsiniz. Doğum tarihi bilgilerinizi girdikten sonra hesapla butonuna basarak kaç yaşındayım sorunuza cevabınızı görebilirsiniz. Doğum tarihi bilgilerinizi doğru girdiğinizde kaç yaşınızda olduğunuzu da doğru bir şekilde göreceksiniz. Burcunuzu ise hemen yaşınızın altında ki açıklama da görebilirsiniz.

Yaşınızı hesaplarken isterseniz farklı dilleri de kullanarak hesaplamanızı yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıkladığınızda yaş hesaplama sayfasına ulaşacaksınız. Açılacak olan sayfada ise yaşınızı öğrenebileceğiniz alan bulunacaktır. Gerekli bilgileri doldurarak yaş hesaplamanızı yapmak için aşağıdaki adrese tıklayınız.

YAŞINIZI HESAPLAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*