Pamukkale Yolcum Nerede

pamukkale-yolcum-nerede

Yolcum nerede nedir? Yolcum nerede uygulaması Pamukkale Turizm’in geliştirmiş olduğu seyahat halindeyken yolcu takip sistemidir. Bu sistem sayesinde yolcunuz tam olarak nerede an ve an takip edebiliyorsunuz.

Artık Pamukkale yolcum nerede uygulaması ile beklediğiniz misafirinizi merak etmenize gerek kalmayacak. Şuan da hangi şehirde, hangi istikamette ve gideceği güzergah neresi gibi detayları görebilirsiniz. Pamukkale yolcu nerede uygulamasının en güzel yanı ise tamamen ücretsiz kullanılabilir olması.

Yolcum Nerede Nasıl Öğrenebilirim?

Değerli takipçilerimiz, sizlere bu uygulamayı nasıl kullanacağınızı noktasına kadar detayıyla anlatmaya çalışacağız. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki herkesin kullanabileceği çok basit arayüze ve kullanıma sahip bir sistemden ibaret.

Pamukkale Yolcum Nerede

Yolcum nerede sistemini kullanabilmeniz için ilk yapmanız gereken işlem Pamukkale Turizm’in resmi internet sitesine ulaşmanız. Bu işlem ancak Pamukkale Turizm’in web adresi üstünden gerçekleştirilebilir. Aşağıda ki bağlantı dan direk olarak yolcunuzun nerede olduğunu öğrenebileceğiniz uygulamanın sayfasına ulaşabilirsiniz.

Yolcunuz nerede hemen öğrenmek için Tıklayınız.

Pamukkale’nin resmi internet sitesine ulaştıysanız geriye aşağıda ki maddeleri uygulamanız kalıyor.

  1. Kalkış noktası seçiniz.
  2. Varış noktassı seçiniz.
  3. Sefer listesinden kalkış saati ve araç plakasını seçiniz.

Yazdığımız maddeleri uyguladığınız da karşınıza;

  • Aracın plakası
  • Aracın hızı
  • Aracın mevcut hızı
  • Aracın konumu
  • Haritanın son güncellenme zamanı

ile ilgili bilgiler çıkacaktır. Bu işlemi bilgisayar, tablet, akıllı cihazlarınızdan kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Pamukkale Turizm İletişim Bilgileri

Yolcularınızla ilgili olası beklenmedik durumlara karşı müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. Diğer soru ve şikayetlerinizle de alakalı Pamukkale müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. Pamukkale Turizm’in iletişim bilgilerinin detayını aşağıda siz değerli takipçilerimizle paylaşıyoruz.

Genel Müdürlük: A PAMUKKALE Turizm Taşımacılık Tic. ve Ltd.Şti.  İsmet Kaptan Mahallesi Gazi Bulvarı No:95 Münir Birsel Plaza K:2 D:4 Çankaya / İZMİR

Çağrı Merkezi: 0 850 333 35 35

Elektronik Posta: info@pamukkale.com.tr

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*