Ziraat Bankası 6 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankasında 6 ay boyunca ödeme yapmayıp 6 ay sonunda ödemelerin başladığı kredi başvuruları devam ediyor. Şartlar arasında en önemlisi Hane halkının toplam gelirinin 5000 TL’nin altında olması. Devletinde destek verdiği 6 ay geri ödemesiz kredi sistemi 0,49 faiz oranıyla kredi çekecek vatandaşlara sunuluyor. En fazla 36 ay vade seçebileceğiniz ve en fazla 10Bin TL çekebileceğiniz kredi başvuru detayları yazımızın devamında.

Covid-19’un sebep olduğu maddi sıkıntıların azaltılabilmesi amacıyla vatandaşlara yardımcı olmak için Devletin destek verdiği 6 ay geri ödemesiz kredi sistemi 1 Nisan’da başvuruları almaya başladı. Ziraat Bankasından kredi çekmek isteyen müşteriler 5000 TL, 7500 TL, 10000 TL destek kredilerinden herhangi birine başvuru yapabilir.

Ziraat Bankası 6 Ay Ödemesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Bireysel Temel İhtiyaç Kredisi başvuruları birden fazla şekilde yapılabiliyor. Ziraat Bankası uygulaması üzerinden ya da Bankanın kendi resmi internet sitesinden anında başvuru yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası 6 Ay Ödemesiz Kredi Başvuru: TIKLAYINIZ

Ziraat Bankası Kredi Sonucum Olumlu mu Nasıl Öğrenirim?

Temel İhtiyaç Kredi Başvurunuzun sonucuyla ilgili bilgi alabileceğiniz bir ekran mevcut. Ziraat Bankası müşterileri için aşağıda verdiğimiz bağlantıdan’Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi’ başlığı altında Kredi bilgileri ile ilgili detay veriyor. Sizde ekranı açtığınızda sizden istenilen T.C. kimlik numaranızı, cep telefonu numaranızı ve güvenlik kodunu girerek işleme devam edebilirsiniz.

 

Ziraat Bankası Temel İhtiyaç Kredi Sonucunu Öğrenmek İçin Tıklayın

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*